LangelandsFærgen Prāmji

LangelandsFærgen
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt LangelandsFærgen prāmi no salas Langeland uz salas Lolland Dānijā - no Spodsbjergai līdz darvu (darvas). Ņemot šo īso braucienu salām Dānijas nav nekas, bet prieks ar LangelandsFærgen

AFerry.lv vienmēr lētas cenas LangelandsFærgen prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Skatīt zemāk jaunāko LangelandsFærgen cenām un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu LangelandsFærgen grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija beidzas 15 minūtes pirms izziņotā izbraukšanas laika.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

LangelandsFærgen Maršruti

   Uz klāja LangelandsFærgen (Langelandstrafikken) prāmjiem

   LangelandsFærgen pašlaik darbojas divi kuģi starp ostām Spodsbjergai un darvu, uz M/V friga Sydfyen un M/V Odin Sydfyen . Abi ir mūsdienu prāmjiem, kas atbilst augstākajiem standartiem komfortu un drošību. Sakarā ar īso laiku krustojuma prāmji ir tikai pamata ērtības uz kuģa, bet jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un uzmanīgs personāls, kurš vēlas, lai palīdzētu jums nekādā veidā iespējams.

   Rezervējiet Langeland lai Lollande prāmi vienkārši un droši ar AFerry un būt drošs, ka jums ir daudz!

   Pet Rezervēšana Informācija

   pet rezervācijas informācija

   Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja LangelandsFærgen prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

   Mājdzīvnieki par LangelandsFærgen jābrauc suņu būdas sniegtajiem. LangelandsFærgen iesakām veikt jūsu pet tik komfortablu, cik vien iespējams, sniedzot absorbējošu gultas un pazīstamas rotaļlietas.

   Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .

   Video

   LangelandsFærgen YouTube Video