LANE Lines Prāmji

LANE Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Drīzumā AFerry!

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Lane Lines prāmis daži no slavenākajiem un populārākajiem Grieķijas salām un ostas Pirejas pie Atēnām. Salas ietver Santorini, Ios Milos, Sikinos un daudz ko citu. LANE Lines ir labi izveidota grieķu prāmju kompānija, un uz to prāmju jūs atradīsiet dažādas iespējas un pakalpojumu otrais nevienam.

AFerry.lv vienmēr lētas cenas LANE Lines prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem. Skatiet tālāk visas Lane Line ceļiem, un par jaunāko cenu un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu LANE Lines grafikam ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

LANE Lines Maršruti

   Borta Lane Lines prāmjiem

   Uz kuģa LANE Lines prāmju jūs atradīsiet pilnu aprīkojumu. Papildus ērtām sēdvietām un kabīnes jūs atradīsiet la carte un pašapkalpošanās restorāni, bāri, kafejnīca, diskotēka, televīzija un video iekārtas un veikalu.


   Par LANE Lines kuģiem

   LANE Lines flote sastāv no divām mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem; uz Ierapetra L un Vitsentzos Kornaros . Abi kuģi var uzņemt vairāk nekā 1000 pasažieriem. Uz Vitsentzos Kornaros , var ilgt līdz pat 280 automašīnām un ir 375 gultas, bet Ierapetra L ir 400 gultas, var tak līdz 400 automašīnām. Abi kuģi ir kruīza prāmjiem tas nozīmē, ka tie apvieno iezīmes kruīza kuģu un tradicionālo prāmjiem.


   LANE Lines Piraeus Santorini prāmi, tad LANE Lines Piraeus Milos maršruts, tad Lanes Lines Piraeus Ios līnija vai jebkuru citu prāmja maršruts jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu ar šo Grieķijas sabiedrība. Rezervējiet LANES Line prāmju vienkārši un viegli ar AFerry.