La Graciosa Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

La Graciosa Maršruti

Rezervējiet prāmi uz La Graciosa ar AFerry. Prāmji La Graciosa, Kanāriju salās, ir pieejami no Lanzarote. Jūs varat veikt prāmi uz La Graciosa no Orzola.

La Graciosa Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no La Graciosa ir vada LINEAS Maritimas Romero. Kad jūs meklēt prāmi La Graciosa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

La Graciosa prāmji ar LINEAS Maritimas Romero ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz La Graciosa būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • La Graciosa Prāmji
  • La Graciosa Prāmji
  • La Graciosa Prāmji

Par La Graciosa

La Graciosa ir mazs vulkāniskā sala tikai 1.2 jūdzes uz ziemeļiem no Lanzarote (Kanāriju salas). No La Graciosa prāmju ostas jūs varat nozvejas prāmi uz Orzola in Lanzarote. Rezervējiet prāmis ātri, lēti un ērti tiešsaistē AFerry.

La Graciosa ir tikai 600 iedzīvotāju. Pievēršoties tieši no prāmju ostas Jūs atradīsiet daudz maz līči. Ja tu esi laimīgs, un nevis apmeklējot sezonās jūs bieži vien var atrast tukšu līcis ideāls, lai ar ātru peldi! Tomēr visaugstāk novērtētās pludmale ir Playa de las Conchas. Tas bieži vien ir pametis no rīta, un, ja jūs ieradīsieties pirms saulrieta vai saullēkta, jūs atradīsiet dažas fantastisks skats apkārtējām salām.

Prāmji uz un no La Graciosa

LINEAS Maritimas Romero ir moderna un aizraujošu flote prāmju ceļo uz un no La Graciosa prāmju ostas. Pasažieri var baudīt kādu elpas ņemot viedokli, kamēr relaksējoša ar dzērienu no bāra. Dažos prāmjiem jūs atradīsiet arī stikla apakšējo stāvu, atklājot brīnumus jūras!

La Graciosa ostu iekārtām

Sakarā ar nelielo izmēru par La Graciosa, prāmju osta ir ļoti pamata un ierobežotās iespējas.

Getting La Graciosa

La Graciosa nav ieguvuši nevienu pareizu ceļu, lai jūs atradīsiet tikai netīrumu dziesmas. Tas nozīmē, ka viss transports ir ar 4x4 taksometri, ūdens taksometri, kalnu velosipēdiem vai kājām. Jūs varat atrast džipu taksometru un noma velosipēdi ir ļoti viegli ap ostu un ostas.

La Graciosa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Lineas Maritimas Romero

Av Virgen del Mar, 35540, Corralejo