La Ceiba Ferry

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

La Ceiba Maršruti

atrodas uz Karību jūras krastā Hondurasu un ieskauj nacionālie parki, pilsētas La Ceiba tiek uzskatīta par kapitāla Hondurasas ekotūrisms. No šejienes jūs varat veikt prāmi dodas uz Roatan. La Ceiba ir arī ļoti svarīgs augļu eksportētājs, galvenokārt banāni, ananasi, un greipfrūti.

Apkārtnē ir pilns ar tropu mežiem, mangrovju audzēm un Cangrejal upes, kas ir slavena ar savu balto ūdeņiem, kas ir bauda mīļotājiem raftings un smaiļošana.

ir iespējams atrast daudz karstu atsperes Hondurasas un viens no tiem ir La Ceiba, kas ir mājvieta nacionālā parka Nombre de Dios. Ja atsperes nav jūsu lieta, jūs varat atrast restorānus krastā Karību jūrā, kur baudīt augļu dzērienu, kamēr jūs apbrīnot skaistumu šiem ūdeņiem.

vērts pieminēt slaveno Ceibeño Starptautisko karnevāls kas notiek La Ceiba katru mēnesi maija godu uz San Isidro Labrador. Parādes, kronēšana ar karalienes Carnival, kultūras aktivitātēm, gājieniem un vēl daudz vairāk gaida tevi la Ceiba!

Šeit var atrast visu La Ceiba prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • La Ceiba Ferry
  • La Ceiba Ferry
  • La Ceiba Ferry

Par La Ceiba

La Ceiba prāmju terminālis atrodas 15 minūšu attālumā no pilsētas La Ceiba, ostā La Ceiba, kas ir pazīstams kā Muelle de Cabotaje. Ir svarīgi atcerēties, ka pastāv divas prāmju termināļi, un vienmēr pārliecināties, lai dotos uz pareizo vienu. Pakalpojums uz Roatan ko sniedz Galaxy Wave katamarānu

Tālāk, jūs varat atrast visu La Ceiba prāmju grafiki, brauciena laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Prāmji uz un no La Ceiba

Roatan Island Ferry piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas. Uz kuģa Galaxy Wave jums baudīt skaistu skatu un vienmērīgu braucienu.

La Ceiba ostu iekārtām

Nav pieejama bezmaksas autostāvvieta, bet jūsu auto var novietot pie galvenā stāvvietu ostas apmēram £ 4 dienā.

ir kafejnīca-restorāns, kas piedāvā uzkodas, brokastis un pusdienas prāmju terminālī La Ceiba. Tā pieņem tikai skaidrā naudā (ASV dolāros vai Lempiras).

Ir arī citi pakalpojumi, kas pieejami, piemēram, ATM naudas mašīna, TV, tualetes, gaisa kondicionēšanas un āra gaidīšanas zonā.

La Ceiba Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Roatan Island Ferry

Muelle De Cabotaje, Sector 3, La Ceiba, Honduras, , Honduras