Kythnos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kythnos Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Kythnos ar AFerry. Jūs varat izmantot Kythnos veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Kythnos uz Serifos un Sifnos bet prāmji prom no Kiklādu bura Lavrio un Piraeus.

Kythnos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kythnos darbina ar Hellenic Seaways un Zante Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kythnos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kythnos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kythnos prāmji ar Hellenic Seaways un Zantes Ferries ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kythnos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Kythnos Prāmji
  • Kythnos Prāmji
  • Kythnos Prāmji

Par Kythnos

Kythnos šajā Kiklādu salās noteikti vajadzētu būt daļa no grieķu Island ceļojumu, ar skaistu saulrietus, bruģētas ielas un neskartajām pludmalēm, Kythnos tiešām ir viss nepieciešamais relaksējošām brīvdienām. Kythnos prāmju osta atrodas uz Grieķijas salas rietumu daļā salu. Kythnos platība ir 100 kvadrātkilometri ar divi nozīmīgi ciematu Messaria un Driopis. Kythnos ir daudzveidīga ainava ar akmeņains reljefu un jūdzēm no smilšainas pludmales.

Gleznainā ciematu Kythnos ir ļoti atšķirīgi viens otram ziņā arhitektūras un gleznaino skaistumu un ir labi vērts izpētīt. Ir aptuveni 70 pludmales Kythnos bet lielākā daļa no tiem ir pieejama sakarā ar reljefu. KOLONA ar jūras skalojas vai nu uz pusēm, Episkopi un Apokroussi ir populārākie pludmales uz Kythnos.

Ir daudzi vietējie krodziņi un kafejnīcas ap ostu un ciemi, kas sniedz tradicionālos grieķu ēdienus. Kythnos ir arī lieliskas apmešanās iespējas ar fantastisku skatu no jebkuras vietas. Jūs varat arī darīt dažas iepirkšanās veikaliņu uz salas pārdošanas roku krāsotas ādas, koka un keramikas izstrādājumi.

Kythnos piedāvā grieķu sala brīvdienu pieredzi ar starpību. Vietējie iedzīvotāji ir ļoti draudzīgi un atmosfēra ir ļoti noteikts atpakaļ perfekti piemērots relaksējošu atvaļinājumu.

Loutra kūrorts Kythnos ir slavena ar savu silto sēra spa ūdeņos slavens ar savu sadzīšana pilnvaras. Dažas citas interesantas vietas vērts apmeklēt Kythnos ir baznīca Trīsvienības salas galvaspilsētas Chora un Driopis ciema ar tinumu ielām un mierīgā patīkamā atmosfērā.

Prāmji uz un no Kythnos

Aegean Speed Lines ' mūsdienīga gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģu piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

Zante Ferries darbojas trīs parastie prāmjus, viss pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Tātad, rezervēt prāmi uz Kythnos vienkārši un droši ar AFerry

Kythnos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Limani Kythnoy, 84006, Greece

Zante Ferries

Limani Kythnoy, 84006, Greece