Kusadasi Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Kušadasi ar AFerry. Prāmji uz Kušadasi, Turcijā, ir pieejami no Grieķijas un Ziemeļu Egejas jūras salām. Jūs varat veikt prāmi uz Kušadasi no Pythagorio un Vathy.

Kusadasi Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kušadasi ir vada līkums Travel. Kad jūs meklēt prāmi uz Kušadasi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kusadasi prāmji ar līkums Travel ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kušadasi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Kusadasi Prāmji
  • Kusadasi Prāmji
  • Kusadasi Prāmji

Par Kušadasi

Kusadasi ir populārs tūrisma kūrorts Turcijas Egejas piekrastē. Tūkstošiem apmeklētāju no visas pasaules ierodas Kušadasi par saulainām pludmalēm, gandrīz gada garumā saules, kristāldzidrajā ūdenī un bagātu vēsturi.

dienā Kusadasi ir relaksējoša atmosfēra, kur var sauļoties un atveldzēties ar tīrajiem ūdeņiem Egejas jūras, izpētīt drupas palicis no grieķu un romiešu laikmetu gaitā, un nobaudīt vietējos ēdienus kādā no daudzi restorāni.

Naktī, Kusadasi pārveido ar dinamiskas nightlife. Ir pārpilnība bāri un klubi, tostarp pāris īru krogos!

Prāmji uz un no Kušadasi

Ir divi kuģi, kas Līkums Travel flotes; uz Līkums Express un Kusadasi Express . Abi kuģi ir ātri kuģi un var pārvadāt uz augšu no 240 pasažieriem. Borta ir ērtas atpūtas telpas ar panorāmas logiem un āra klāja piedāvā lielisku skatu uz Turcijas piekrasti un Egejas jūru.

Kusadasi ostu iekārtām

Kušadasi osta ir arī populārs pieturas pie lielajiem kruīza kuģiem, tāpēc netrūkst iekārtām. Ir liels iepirkšanās centrs pie ostas ar populāro ielās zīmoli un restorāniem. Ir arī tūrisma informācijas birojs tieši pāri ceļam.

Nokļūšana Kušadasi

Ar auto
galvenajiem ceļiem no Stambulas, Cappadocia vai Antalya ir savienots Kušadasi no Aydin caur Soke pilsētas uz dienvidiem un Izmiras izmantojot Selcuk uz ziemeļiem.

No Izmiras lidostas, jūs varat izmantot nelielu sub ceļu pēc piekrasti caur ciematiem, vecā galvenā ceļa vai D515 autoceļa ar nodevu.

Ar autobusu
Galvenais Kusadasi autoosta apkalpo autobusu uzņēmumiem visā Turcijā. Pēc sezonas, jūs varat atrast tiešu piekļuvi vairumam lielo pilsētu Turcijā, ieskaitot Stambula, Ankara, Nevšehiras un Antalya. Ir dienas autobusu pakalpojumi darbojas no Izmiras un Kušadasi. Brauciens ilgst aptuveni 1 stunda un 15 minūtes.

Kusadasi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses