Kristiansand Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kristiansand Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Kristiansand ar AFerry. Prāmji uz Kristiansandā, Norvēģijā, ir pieejami no Dānijas. Jūs varat veikt prāmi uz Kristiansand no Hirtshals.

Kristiansand prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Kristiansandas darbina ar Color Line un Fjord Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kristiansandas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kristiansand, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Bergen, Langesund un Larvik, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Kristiansand prāmji ar Color Line un Fjord Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kristiansandas būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Kristiansand Prāmji
  • Kristiansand Prāmji
  • Kristiansand Prāmji

Par Kristiansandas

Kristiansand ir gandrīz tik tālu uz dienvidiem, kā jūs varat iet Norvēģijā. Tas ir Norvēģijas Sorlandet vai Sautlenda. Kristiansand prāmju osta atrodas pie mutes upes Otra uz Skageraka šaurumā (atzars, Ziemeļjūrā), kas sadala Norvēģiju un Dāniju.

centralizēti atrodas uz dienvidu piekrastē Norvēģijas, Kristiansand prāmju ostas piedāvā ērtu iekšzemes, kā arī starptautisko ceļošanu un transportu - pa jūru, dzelzceļu un autoceļiem. Sakarā ar īsu prāmja braucienu un bieži braucieni uz kaimiņvalstīm, Kristiansand osta bieži dēvē par Norvēģijas "Gateway uz Eiropu". Visi prāmji no Kristiansandas var rezervēt, izmantojot AFerry

alternatīvais nosaukums Kristiansandas ir Christianssand. Kristiansand nodēvēta King Christian IV, kurš dibināja to 17. gadsimta renesanses laikā. Kristiansand ir arī Norvēģijas saulainākā daļa. Tās skaistas pludmales un aizraujošu ainavu piesaista daudz apmeklētāju no pārējās Norvēģijā un kaimiņvalstīs. Tas ir arī populārs galamērķis makšķerēšanai un medībām gan stingri noteikumi ir jāievēro.

Kristiansand ir daži no interesantākajiem vēstures muzejiem, piemēram, Vest Agder - Norvēģijas lielākā brīvdabas muzejā, Kristiansand Cannon muzejā ar pasaules otrā lielākā pistoli tajā, kas ir pārbūvēts bronzas laikmeta apmetne un Setesdalsbanen - Vintage Tvaika dzelzceļš kopā ar citiem renesanses arhitektūru, piemēram, Christiansholm cietokšņa un 960 gadus vecs Oddernes baznīca.

Kristiansand ir ne tikai brīnišķīgs pludmales kūrorts, bet diezgan aktuāli, kā arī ar rindas veco koka māju un piekārtiem grozi ziedu visur.

Prāmji uz un no Kristiansandas

Color Line darbojas sešas modernas kuģus, tostarp kruīza kuģiem, ātrgaitas pasažieru prāmju un kravas kuģis. Uz klāja jūs atradīsiet visu veidu restorāni, kas piedāvā karstu ēdienu un uzkodas, kā arī lielus beznodokļu veikalus ar plašu preču kategoriju.

Fjord Line jūs ceļot uz katamarāna uz Fjord Line Express , kas ir ļoti ātri kuģis. Faktiski, tā pieder pasaules rekords par ātrāko šķērsošanu Atlantijas okeānam. Borta jūs varat atrast buffest pasniedz ēdienus brokastīs, pusdienās un vakariņās.

Kristiansand ostu iekārtām

Kristiansand prāmju osta ir labi aprīkota ar plašu iekārtu pie termināliem. Īstermiņa un ilgtermiņa autostāvvieta ir pieejama kopā ar invalīdu stāvvietām arī.

Nokļūšana Kristiansandas

Take E18 no austrumiem un E39 no Rietumiem vai no Ziemeļiem un sekojiet galveno ceļu uz pilsētas centru. Pēc tam seko zīmēm uz prāmju termināļa.

Dzelzceļa stacija atrodas tikai ārpus prāmju termināla tieši blakus tai vidū pilsētas paralēli Vestre Strandgate ielai. Apmēram pieci vilcieni no Kristiansandas uz galvaspilsētu Oslo katru dienu.

Kristiansand Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Color Line

Fergeterminalen, 4600, Norway

Fjord Line

Vestre Strandgate 31, 4611 Kristiansand S, Norway