Kowloon Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kowloon Maršruti

Kowloon, kas nozīmē, ka "9 pūķi" Kantonas, ir pussalas ziemeļos Hong Kong Island. Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjus un no Kowloon gatavojas Makao Outer Harbour termināls. Zemāk jūs varat atrast visu Kowloon prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas

Īpašie piedāvājumi

  • Kowloon Prāmji
  • Kowloon Prāmji
  • Kowloon Prāmji

Par Kowloon

ziemeļiem no Hong Kong Island un ārpus iepriekš kolonizēt reģionā Kowloon saglabā patiesu ķīniešu kultūru. Jūs varat pasūtīt Kowloon prāmjus tepat ar AFerry, vienkārši izmantojot veidlapu iepriekš.

Ocean Terminal ir liels objekts, liela, 40,000 tonnu kruīza laineriem dokā centrā pilsētas. Tuvumā, tad Kowloon Waterfront ir must vizīte piedāvā brīnišķīgu skatu uz Hong Kong Island panorāmu.

Mong Kok, kas pazīstams kā dāmu tirgū, ir centrālais iepirkšanās rajons Kowloon. Cenas ir augstākas nekā citās jomās Kowloon, bet tie ir elastīgi, ja jūs esat gatavi kaulēties. Tāpat kā tomēr jebkurā citā valstī, jums ir jābūt uzmanīgiem, un atzīst, ja šis darījums tiešām ir pārāk labi, lai būtu patiesība.

Kowloon restorāni ir ievērojami lētāki nekā Hong Kong Island. Kā Kowloon izbēga britu kolonizāciju Hong Kong, jūs atradīsiet daudz tradicionālo ķīniešu virtuvi ar ietekmēm no Indijas un Taizemes.

Prāmji uz un no Kowloon

TURBOREAKTĪVAJĀM Prāmji ir moderna flote tostarp dažas kuģiem, kas konstruēti un ražoti tepat Lielbritānijā. Uz klāja jūs atradīsiet labi aprīkotas kabīnes un plašu ēdienu un dzērienu izvēli.

Kowloon ostu iekārtām

Osta Kowloon ir pazīstams kā Ķīna Ferry Terminal . Jūs atradīsiet mūsdienīgu aprīkojumu un ap Kowloon, ar restorāniem un veikaliem viss tikai īsa gājiena attālumā.

Nokļūšana Kowloon prāmju terminālim

Lielākā daļa no Honkongas dzelzceļa līnijas saplūst Kowloon, tāpēc tas ir ļoti viegli, lai sasniegtu reģionu. Autobusi ir lētāka alternatīva, lai gan nepieciešams daudz ilgāks dēļ blīvu satiksmi. Sakarā ar šo satiksmi tā arī nav ieteicams ņemt taksometru, jo tas var aizņemt ilgu laiku, un kļūt dārga.

Kowloon Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Turbojet Hong Kong

China Ferry Terminal, 33 Canton Rd, Hong Kong