Koufonissi Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Koufonissi Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Koufonissi ar AFerry. Jūs varat izmantot Koufonissi veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Koufonissi 9 prāmju ostas:

Prāmji prom no Kiklādu buru no Koufonissi līdz Katapola un Piraeus.

Koufonissi Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Koufonissi darbina ar Blue Star Ferries, Hellenic Seaways un jūras Jets. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Koufonissi, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Koufonissi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Koufonissi prāmji ar Blue Star Ferries, Hellenic Seaways un jūras Jets ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Koufonissi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Koufonissi Prāmji
  • Koufonissi Prāmji
  • Koufonissi Prāmji

Par Koufonissi

Koufonissi sala ir par pludmales; katrs esot atšķirīgs savā individuālā veidā, vai tas ir Pori pludmale piedzīvojumu veidu - tas ir ideāls klints lekt - vai Noslēgti Italiisa pludmales, kur var atpūsties gandrīz pilnīgu mieru. Jūs varat saņemt prāmjus no Koufonissi visā salu un kontinentālo Grieķiju, rezervēt pa AFerry

Koufonissia ostas sevi, jums ir sabojāt par izvēli, ja vēlaties izmēģināt kādu ūdens sportu. Vēja sērfošanu, strūklas slēpošana un ūdens slēpošana ir tikai trīs no plašs piedāvāto uz salas. Izņemot to, ka vienmēr ir apsolījums zveju, salu "galvenais ienākumu avots. Jūs varat viegli noķert savu vakariņas dzidru Vidusjūras jūrās. Ja jūs iedomātā notiek jūnija beigās, dodieties uz `Zvejnieka svētki" pie pašas ostas, ka daudzi saka, ir unikāla Cycladean pieredzi!

Prāmji uz un no Koufonissi

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Jūras Jets run 9 ātrgaitas prāmji savā flotes: Tera Jet, Champion Jet1, Champion Jet2, Jūras Speed Jet, Masterjet, Megajet, High Speed Jet. Seajet 2 un Superjet. Visi prāmji ir ātri un nodrošina labus savienojumus.

Nokļūšana Koufonissi

Koufonissi, visbiežāk transporta līdzeklis vietējiem iedzīvotājiem un tūristiem ir mopēds vai motorollers, pateicoties uzlabot ceļu sistēmu ap galveno ciematos. Ir automašīnas, tomēr nav ļoti daudz satiksmes uz salas, un atkal sakarā ar izmēru galveno salu, tas ir vieglāk vienkārši ceļot ar kājām. Arī tur ir laiva taksometru pakalpojums, kas ceļo starp divām salām Koufonissi.

Koufonissi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Pros Ziro, Lefki, 72059 , Koufonisi, Greece

Blue Star Ferries

Pros Ziro, Lefki, 72059 , Koufonisi, Greece

Hellenic Seaways

, Koufonisi 843 00, Greece, Greece

Sea Jets

, Koufonisi 84300, Greece