Kos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kosas ar AFerry. Jūs varat izmantot, Kos ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Grieķiju, Kiklādu un Turcijā. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami no Kos uz Astypalea, Leros, Lipsi, Nisyros, Patmos, Roda, Symi un Tilos kamēr prāmji prom no Dodekanēsas salām bura Bodrumas, Piraeus un Santorini.

Kos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kos darbina ar Blue Star Ferries, Dodekanēsas Flying Dolphins un Dodekanisos Seaways. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Kos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kosa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kos, prāmji ar Blue Star Ferries, Dodekanēsas Flying Dolphins un Dodekanisos Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kos Prāmji
  • Kos Prāmji
  • Kos Prāmji

Par Kos

Kos prāmju forts atrodas Kos pilsētā, uz ziemeļaustrumiem no salas, un ir dzīva un rosīgs osta nodrošina prāmju savienojumus ar daudzām citām Dodekanēsas salām. No šejienes, ir regulāra satiksme uz kontinentālo Grieķiju un citām salām Dodecanese jomā.

Kosas ir otrā lielākā no Dodekanēsas salām, pēc Rodā, un ir pazīstams dzimtene Hipokrāta. Salas galvaspilsēta, ko sauc arī Kos, ir populārs tūrisma kūrorts komplektā ar restorāniem, bāriem un naktsklubiem.

Kos ir sala pazīstama ar savu skaisto ciemiem un pludmalēm, un ir populārs brīvdienu galamērķis tūristiem no visas pasaules.

Prāmji uz un no Kos

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Dodekanisos Seaways nodrošina aviosabiedrības stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Dodecanese Flying Dolphins kuģi nodrošina ērtu sēdēšanu un panorāmas logi, kas ļauj jums baudīt burvīgu skatu uz Turcijas piekrasti un jūru.

Kos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece

Blue Star Ferries

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece

Dodekanisos Seaways

Akti Miaouli, Kos 85300, Greece

Dodecanese Flying Dolphins

Akti Kountouriotou, Kos 85300, Greece