Korcula Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Prāmji no Korcula bura citiem populāriem ostām jomā, tai skaitā Dubrovnik, Rijeka, Sõbra, Split un Stari Grad. Par maršruti ir visi vada Jadrolinija Ferries. Zemāk varat redzēt jaunāko informāciju par maršrutiem un atiešanas laikiem, līdzās izvēli mūsu zemākajām cenām.

  • Korcula Prāmji
  • Korcula Prāmji
  • Korcula Prāmji

Par Korcula

Korcula ir neliela ostas pilsēta uz salas ar tādu pašu nosaukumu. Korcula ir sestā lielākā sala Adrijas jūrā, kas atrodas tieši pie krasta Horvātijas. Ar Jadrolinija Ferries jūs varat pasūtīt prāmjus no Korcula Dubrovņiki, Rijeka, Sõbra, sadalīt un Stari Grad.

Korcula ir sala ļoti daudz balstās uz lauksaimniecību, proti audzēšanu vīnogulāji, olīvas un augļiem, kā arī zveju.

Korcula pilsēta ir viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku pilsētām Vidusjūrā, ar plašu un aizraujošu vēsturi. Sala tika apdzīvota 3. gadsimta B.C grieķi, bet tagad galvenokārt apdzīvo horvāti.

Prāmji uz un no Korcula

Jadrolinija prāmjiem nodrošina ērtu izmitināšanu kajītēs vai luksusa numuri. Naktis dejas mūzikai var bija uz kuģa, papildus dažādas citas spēles un izklaides. Ir arī bagātīgs fantastisku pārtikas sagatavoti uz kuģa ar Jadrolinija šefpavāra.

Korcula Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Jadrolinija

Port Korèula, , 20260, Korèula, Croatia