Kolby Kas Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Kolby Kas ir neliela ostas pilsēta, kas atrodas uz dienvidrietumu piekrastē Samso salas, kas ir viegli nokļūt ar galveno ceļu no tuvākajām pilsētām un ciemiem. Ar SamsoFærgen jūs varat pasūtīt prāmju no Kolby Kas uz Kalundborg galvenajā salas Zealand, tikai 68 jūdžu attālumā no Kopenhāgenas.

  • Kolby Kas Prāmji
  • Kolby Kas Prāmji
  • Kolby Kas Prāmji

Par Kolby Kas

Kolby Kas ir neliela ostas pilsēta, kas ir viegli nokļūt ar galveno ceļu no tuvākajām pilsētām un ciemiem. Ar SamsoFærgen jūs varat pasūtīt prāmju no Kolby Kas uz Kalundborg galvenajā salas Zealand, tikai 68 jūdžu attālumā no Kopenhāgenas. Visi prāmji no Kolby Kas var rezervēt, izmantojot AFerry

Kolby Kas osta atrodas skaistā salā Samso krājumiem Kategatā, tikai 9 jūdzes ārpus galvenā Jitlandes Peninisula Dānijā. Kolby Kas ir otra galvenā pasažieru prāmju osta Samso pēc Saelvig, un ir ērti atrodas uz dienvidu krastā ar vieglu piekļuvi pārējo salas.

Samso sala ir ļoti populāri starp tūristiem, jo īpaši laikā pīķa vasaras mēnešos, kad augļi picking ir mīļākie pagātnes laika, un skaisto ainavu atdzīvojas. Apmeklētāji var lēkt uz viena no biežu Island autobusu braucieni, kas pieturas pie prāmju ostas visas dienas garumā.

Prāmji uz un no Kolby Kas

Uz kuģa ar SamsoFærgen jūs varat atrast dažādas iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums vairāk patīkams. Uz apakšējā klāja, jūs varat atrast kafejnīca un rotaļu istaba maziem bērniem, bet uz augšējā klāja, jūs varat atrast izklaides atpūtas telpa, kur var baudīt šovu ar glāzi vīna vai kāds ņem jūsu iedomātā.

Kolby Kas ostu iekārtām

Iekārtām Kolby Kas ir pamata.

Kolby Kas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SamsoFærgen

Kolby Kås Havn, 8305 Samso, Denmark