Kohama Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kohama ir viens no Yaeyama salām, kas atrodas starp diviem lielākajiem no Yaeyama salu Iriomote un Ishigaki. Kohama, tāpat kā pārējās apkārtnes salām, ir skaistas skaidri ūdeņi, padarot to ideāli snorkeling un ūdens sportu.

Šeit var atrast visu Kohama prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Kohama Prāmji
  • Kohama Prāmji
  • Kohama Prāmji

Nokļūšana Kohama ostu

Kohama osta atrodas uz austrumu pusē salu. Tas ir pamata ostas ar maz iespējām.

Sala nedarbojas autobusu pakalpojumu, un taksometri nevar atrast uz salas, vai nu. Tūristi mēdz ciklu vai staigāt apkārt mazo salu un, lai sasniegtu ostas.

Prāmji uz un no Kohama

Ishigaki Dream Tours
uz klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas un gaisa kondicionēšanas karstās dienas. Daži no laivām ir arī jomas, sēdēt ārā un baudīt skatu.

Par Kohama

Kohama sala ir maza sala Okinavas prefektūrā, Japānā, viens no Yaeyama salām. Tikai 25 minūšu prāmja brauciena no Ishigaki, Kohama ir piedāvāt salas-bunkuri daži no labākajiem skatiem var atrast Yaeyama arhipelāgā ideāls dienu ceļojums galamērķis. Kohama nošāva uz slavu Japānā paziņojumi pēc 2000. gada, kad Japānas nacionālās televīzijas tīkls sākās filmēšanas populāro dienas laikā drāma "Chursa San" uz salas, gan tūristu skaits ir samazinājies prom pēdējos gados. Saules gaisma var būt intensīva visu gadu par Kohama tāpēc atcerieties, lai ūdens, cepuri, un daudz saules bloku, lai jūs varētu baudīt dienu ejot pa šo skaisto salu.

Kohama Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ishigaki Dream Tours

Kohama Port, , Japan