Køge Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Koge Prāmju osta nodrošina galvenos savienojumus Ronne uz salas Bornholmas ar prāmju operatoru Bornholmstrafikken. Zemāk jūs varat atrast sarakstu ar jaunākās atiešanas un tikai pick kultūrauga mūsu labākos piedāvājumus.

Īpašie piedāvājumi

  • Køge Prāmji
  • Køge Prāmji
  • Køge Prāmji

Par Koge

Koge Prāmju osta nodrošina galvenos savienojumus Ronne uz salas Bornholmas ar prāmju operatoru Bornholmstrafikken. Jūs varat pasūtīt visus prāmjus no Koge ar AFerry

Koge ir vecā osta un viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku pilsētām Roskildes apgabala, Dānijā un kas atrodas uz dienvidiem no Kopenhāgenas uz austrumu krastu salas Zealand. Tūrisma objektiem Koge ir ostas piemineklis, augsts granīta obelisks paturot nosaukumus jūras varoņiem Niels JUEL Ivaru Huitfeldt, gotiskā Sv Nikolaja baznīcu, kas veltīta St Nicolas, patrons jūrniekiem, Dānijas vecākajā mājā ar datumu uz tā (1527) un pašvaldības muzeja. Muzejs ir vairākas vietējās kolekcijas uz displeja, piemēram, tradicionālo apģērbu.

Prāmji uz un no Koge

BornholmerFærgen nesen ieviesa divus jaunus kuģus, kas palīdzēs, sniedzot būtisku pakalpojumu pasažieru, pasta un preces.

Køge ostu iekārtām

Ir bagāžas kastes pie Koge Ferry Terminal. Jūs atradīsiet ilgtermiņa autostāvvieta pie termināla un apgabalā starp Værftsvej un Koge dzelzceļa stacijas (ieeja pie Værftsvej).

Nokļūšana Koge

Ir viegli piekļūt Kopenhāgenu un Rodby caur ātro Dānijas autoceļu sistēmā.

Koge dzelzceļa stacija piedāvā savienojumus ar kapitāla Dānijas, Kopenhāgenā, un tad tālāk uz visām lielākajām pilsētām Europe.Koge prāmju ostas nodrošina regulāra autobusu satiksme un taksometru.

Koge Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

BornholmerFærgen

Ostre Kajgade 4, 4600 Koge, Denmark , Denmark