Kobee Prāmji

Kobee
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Kobee prāmi uz Dienvidkoreju un Japānu. Kobee izmanto fastcraft zemūdens spārniem kuģi, lai samazinātu laiku, kas ceļo starp abām valstīm. AFerry vienmēr lētas cenas Kobee Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

skatīt zemāk jaunāko Kobee prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Kobee grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Kobee Maršruti

      Uz klāja Kobee prāmjiem

      Kobee prāmji nodrošina divas atpūtas zonas ar relaksējošu lidmašīnas sēdvietas divos stāvos, lai jūs varētu atpūsties un izbaudīt savu ceļojumu. Ir arī beznodokļu veikalu uz klāja, lai jūs varētu izmantot lētu cenu starptautiskajos ūdeņos.


      Vai jūs izmantojat Kobee Busanas Fukuoka prāmi maršrutā, vai Fukuokas Pusanas prāmju satiksmi jūs noteikti ir relaksējoša un patīkamu braucienu.