Kobe Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kobe Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Atrodas uz salas Honsju, Kobe ir kosmopolītiska pilsēta un viena no ostām lielāka nozīme Japānā. Liellopu gaļas ražota Kobe tiek uzskatīts delikatešu visā pasaulē. Pilsēta ir slavena arī ar saviem karstajiem avotiem un nozares modes, ar diviem ikgadējiem festivāliem.

prāmis no Kobes burās uz Oita. Šo maršrutu apkalpo Sunflower Ferry. Zemāk varat redzēt jaunāko informāciju par maršrutiem un atiešanas laikiem, līdzās izvēli mūsu zemākajām cenām.

  • Kobe Prāmji
  • Kobe Prāmji
  • Kobe Prāmji

Prāmji uz un no Kobe

Ferry Sunflower piedāvā plašu borta izmitināšanu visās cenu kategorijās. Shared tūristu izmitināšanas ir ideāls backpackers, bet, ja jums ir nepieciešams vairāk privātumu, tad privātā izmitināšanas ir pieejama. Katram kuģim ir grand publisku vannas istaba, kas ir atvērta ikvienam no rīta vai vakarā.

Kobe ostu iekārtām

Mūsdienu osta Kobes ir divi termināli, kas ir tikai pasažieru kuģiem . Abi termināļi ir tiltiņi, ko izmanto, lai savienotu kuģu termināļa ēkā, kas garantētu drošību un komfortu pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu, pat mitrā laikā.

Kobes ostas ir tūrisma informācijas centrs, naudas maiņas skaitītājs un pasta pakalpojumi pasažieru terminālī.

par Kobe

Kobe ir pilsēta Osaka Bay Japānā centrā un ir viens no Japānas pievilcīgākajām pilsētām, kas atpakaļ kosmopolītisku justies. Tas ir slavens ar savu marmora liellopu un gleznainā vidē kalniem ap ostu. Kobe ir salīdzinoši maza pilsēta, padarot to viegli, lai saņemtu apkārt un baudīt tā kafejnīcas restorāni un nakts. Antique trošu vagonus savienojumu Kobe Mount Rokko, no kuras paveras panorāmas skats pār ostu un ir labi zināms, tas ir apdullināšanu masīvs krāsu rudenī.

Kobe Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Sunflower Ferry

1-1, 3-chome Koyocho Higashi, Higashinada-ku, Kobe City, Hyogo Prefecture, Japan