Ko Lanta Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ko Lanta atrodas uz dienvidiem no Krabi provincē. Tā ir liela sala ar 6 km plata un vairāk nekā 30 kilometros gariem, 9 pludmales gulēt, no ziemeļiem uz dienvidiem gar saulrietu piekrastē. Tā ir viegli pieejama pa sauszemi vai jūru.

Tā ir skaista sala ar apdullināšanu dekorācijas, fantastisks balto smilšu pludmalēm. Par krasta līnijas izraibināta ar vairāk nekā 70 mazām salām un daudz mežu, koraļļu rifiem un zem ūdens dzīvi.

Īpašie piedāvājumi

  • Ko Lanta Prāmji
  • Ko Lanta Prāmji
  • Ko Lanta Prāmji

Nokļūšana uz/no Lanta Saladan Pier

Ja ir uz kājām vieglākais veids, kā ceļot ar Lanta salām, ir pasažieru prāmi. Par pasažieru prāmji darbojas no novembra un tikai aprīlī. Šis ir populārākais risinājums šajā laikā. klusajā sezonā, un pēc tam, kad pēdējā pasažieru prāmis ir atstājis, vienīgais veids, kā nokļūt uz salas, ir vadīt. sezonas laikā jūs varat tikai iegūt Lanta Island ir vai nu ar taksometru vai mikroautobusu pakalpojumu no Ao Nang, Krabi Town vai Trang.

Lūdzu, ņemiet vērā: Nav tilts savieno Koh Lanta ar cietzemi, lai jūs varētu tikai atstāt vai ierodas uz salas diennakts laikā (apm.) 6am līdz 10 vakarā, bet auto prāmju pakalpojumi darbojas . Vienīgais veids, kā atstāt pēc šiem laikiem, ir privāto laivu.

Ko Lanta Saladan Pier iespējas

Lanta Saladan Pier ir diezgan maza. Pie termināla var iegādāties prāmju biļetes, ja vēl neesat to izdarījis, un tur ir pāris uzkodas iespējām iegādāties mazliet kaut ko par jūsu braucienam. Pilsētas centrs atrodas netālu no termināla, un tā ir pieblīvēts ar suvenīru veikaliem un stendos, kafejnīcas un noteikti to izcelt, ir 20 vai vairāk koka jūras velšu restorāni, kas tiek būvētas uz pāļiem virs ūdens, ar lielisku skatu uz pludmali.


Tātad, rezervēt prāmi uz un no Lanta vienkārši un droši ar AFerry!

Par Ko Lanta

Viens no Taizemes skaistākajām salām, Ko Lanta atrodas tieši pie Taizemes Andamanu jūras piekrastē, Krabi provincē. Ar gandrīz duci burvīgs un atmosfēras pludmales, salas valda mierīga sajūta, piedāvājot apmeklētājiem iespēju patiesi "saņemtu prom no tā visa". Ko Lanta ir viegli turnejās uz motociklu, padarot to viegli, lai apmeklētu koraļļu fringed pludmales, mangrovju audzēm, kaļķakmens atsegumi un tropisko mežu.

Lanta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Phuket Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 1, Saladan, Koh Lanta, Krabi, 81150, Thailand