Klemtu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Klemtu ir neliela tālvadības ciemats piekrāpt salas Britu Kolumbijā, Kanādā. Uz salas jūs varat īrēt kajaks, hartu zvejas laivu un baudīt pārgājienā starp vietējo savvaļas un gleznainu skatu. Prāmji no Klemtu doties Port Hardy un Prince Rupert. Jūs varat rezervēt prāmi ar AFerry

  • Klemtu Prāmji
  • Klemtu Prāmji
  • Klemtu Prāmji

Par Klemtu

Klemtu ir ciemats piekrāpt salas piekrastes fjordu British Columbia, Canada. Klemtu ir mājvieta Kitasoo cilts Tsimshians, sākotnēji no Kitasu Bay, un Xai'xais par KYNOCH Inlet, apakšgrupā ar Heiltsuk cilvēkiem. Vietējā leģenda vēsta, ka Sasquatch (leģendārā "Bigfoot") ir konstatēta uz salas, bet šajās dienās Klemtu ir labāk zināms, tas ir nedaudz mazāk ēterisks dabas. Klemtu atrodas iekšpusē Lielo Bear Rainforest, liela plašumi piekrastes mērens lietus mežu, kas pazīstams ar tā abudant dabas. Dedicated dabas mīļotājiem varētu redzēt pelēko vilku, grizli lāči, kuprītis vaļi, ORCA, briežu, pumas, kalnu kazas, lasis, jūras lauvas, jūras ūdri, un reti, krēmkrāsas kermoda lācis vai garu lāču.

Klemtu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

BC Ferries

Klemtu, Swindle Island, BC V0T 1L0, Canada