Klaipeda Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Klaipeda Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Klaipēdu ar AFerry. Prāmji uz Klaipēdas Lietuvā, ir pieejami no Vācijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Klaipēdu no Karlshamn, Ķīlē un Trelleborg.

Klaipēdas Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Klaipēdas ir vada DFDS un TT-Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Klaipēdas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Klaipēdu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Klaipēdas prāmji ar DFDS un TT-Line ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Klaipēdu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Klaipeda Prāmji
  • Klaipeda Prāmji
  • Klaipeda Prāmji

Par Klaipēdas

Klaipēda ir trešā lielākā pilsēta Lietuvā un ir vienīgā ostas pilsēta, tā ir iebruka ar dažādām kultūrām, piemēram, kurši, vāciešiem un lībiešiem pagātnē. Tā rezultātā Klaipēda, ka to ietekmē visu šo kultūru un attīstījusies par intriģējoši etnisko un multikulturālā pilsētu.

Klaipēda ir salīdzinoši maza pilsēta un lielākā daļa tās iedzīvotāju ir par strādnieku šķiras cilvēki. Ir ļoti maz apskates vietas Klaipēdā, bet to, kas maz ir noteikti būs atalgojot pieredzi. Dažas no apskates vietām būtu St Mary 's un Jāņu baznīcas, drāma teātris uzcelta 1857. gadā un Mazvydas skulptūru parks ar vairāk nekā 180 quirky mākslas darbus pieminēt dažus.

Jūs varat atrast lielu darījumus un suvenīrus vecajā daļā pilsētu un tajos tirgos, par teātra laukumā.

Prāmji uz un no Klaipēdas

DFDS Lisco darbojas pilnīgi aprīkotas kruīzu kuģi šajos maršrutos, kas piedāvā maksimālu komfortu, bet uz kuģa. Šie kuģi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver plašas un greznas mājiņas, restorāni un bāri borta, bērnu spēļu laukumu un beznodokļu iepirkšanās borta.

Klaipēdas ostu

Klaipeda atrodas Lietuvā austrumu piekrastē Baltijas jūrā un ir vienīgā prāmju ostas Lietuvā, pastāv vairāki prāmju satiksmi uz Vāciju un Zviedriju katru nedēļu no Klaipēdas prāmju ostas. Dziļūdens osta Klaipēda ir trāpīgi piemērota, lai pielāgotos lielu kruīza un kravas kuģiem, un līdz ar to Klaipēdas ostas pārvaldei ir dots iet uz priekšu, lai turpinātu attīstīt kruīza termināls, lai pielāgotu pieaugošo pasažieru, kas iet caur Klaipēdas prāmju ostas katru gadu numuru. Visi Klaipeda prāmjiem var rezervēt, izmantojot AFerry

Klaipēdas ostu iekārtām

Klaipēdas prāmju osta piedāvā dažādas iespējas ietvaros pasažieru prāmju termināla, piemēram, restorāniem un bāriem, suvenīru veikali, biroja de maiņa, bankomāts, interneta kafejnīca un taksometru pakalpojumus. Post Office, taksofoni un viesnīcas ir pieejamas blakus prāmju termināla.

pasažieru un kruīzu terminālis Klaipēdā tiek veikta milzīgu sejas lifts, kas ir paredzēts pabeigt 2011. gadā, lai padarītu mūsdienīgus un kvalitatīvus pakalpojumus visiem pasažieriem, kas iet caur ostu.

Klaipeda Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS LISCO

Central Klaipeda Terminal (CKT), Baltijos ave.40, LT-93239 Klaipeda, Lithuania