Kitakjusju Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Vēsturiskā pilsēta Kitakyushu, kas atrodas Fukuoka Prefecture, Kyushu, bet patiesībā tikai dibināta 1963. gadā, ir balstīta ap seno feodālās pilsētas Kokura un pārstāv apvienošanos piecām pilsētām. Pilsētā mīt aptuveni miljons iedzīvotāju, un ir lielāka platība nekā pati Fukuoka. Ar prāmi no Tokijas vai Tokušima, šo brīnišķīgo pilsētu, var viegli būt daļa no jūsu maršrutu.

Tālāk, jūs varat atrast visu Kitakyushu prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Kitakjusju Prāmji
  • Kitakjusju Prāmji
  • Kitakjusju Prāmji

Prāmji uz un no Kitakyushu

okeāna Tokyu ir moderna flote standarta un ikdienas prāmju piedāvā visas ērtības jūs jebkad ir nepieciešams, lai baudītu relaksējošu braucienam, ieskaitot ērtas kajītes. Šie prāmji var pārvadāt līdz 401 pasažieriem un 75 automašīnām.

Kitakjušu ostas

moderna un efektīva ostas vēsturiskajā pilsētas Kitakjusju ir viegli atrast un labi savienota ar autotransportu un sabiedrisko transportu. Jums vajadzētu pieredze nav grūtības šajā ostās vai jūsu ceļojums sākas vai beidzas šeit. Prāmji uz un no ostas Kitakyushu var Bough tiešsaistē un angļu valodā, izmantojot AFerry.

Tālāk, jūs varat atrast visu Kitakyushu prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Kitakjušu ostas iekārtām

Būdams mūsdienu osta apkalpo lielu pilsētu, jūs atradīsiet Kitakjušu osta ir aprīkota ar visām iekārtām, kas jūs varētu sagaidīt. Tie ietver tualetes, uzgaidāmā zona un automāti pārdod dažādas uzkodas un auksto dzērienu.

Nokļūšana Kitakyushu ostu

Ar auto no Fukuokas Kyushu
Ja nokāpjam IC Shinmoji Kyushu Expressway, nogriezieties pa labi pie izejas regulējošu ierīci, prefektūras ceļu Nr 71 un tad iet taisni apmēram 700 metriem.
Bezmaksas Nogriezieties pa kreisi krustojumā lauks, tad iet taisni uz 200m uz prefektūras ceļa Nr 25.
Pagriezieties pa labi pie krustojuma uz ziemeļiem no Shinmoji ostas ieejas. Iet taisni apmēram 700m. Pēc Shinmojikita krustojuma, nogriezieties pa labi pirmajā krustojumā. Termināls ir blakus Hankyu-prāmi.

Ar auto no Hirosimā, Yamaguchi, Čjūgoku Expressway vai Sanyo Expressway
Par IC Moji Kyushu, nogriezieties pa kreisi krustojumā pēc ceļā vispārējs savstarpēji Moži tad nogriezieties pa kreisi krustojumā Kurokawa. Iet taisni apmēram 4km uz prefektūras ceļu uz Route 25.
nogriezties pa kreisi krustojumā uz ziemeļiem no ostas ieejas Shinmoji. Straight apmēram 700m. Pēc taisni-chome krustošanās Shinmojikita, nogriezieties pa labi pirmajā krustojumā.
Terminālis atrodas blakus Hankyu-prāmi.
Lūdzu, ņemiet vērā, jūs nevarēsiet izmantot izejas "IC Shinmoji" Braucot no Hirosimas Jamaguči. Lūdzu, izmantojiet IC Moži.

Ar vilcienu no JR Moji stacijas
Lūdzu, ņemiet vērā, ka vārds stacijas vistuvāk ostai ir ir JR Moži stacija, ne JR Moži-Kou staciju.

Ir tieša autobusu pakalpojums no stacijas uz prāmju termināļa. Tas kursē 70 minūtes pirms prāmja atiešanas laika. Ja vēlaties izmantot šo pakalpojumu, jautājiet stacijas personāls pie biļešu barjeru.

Par Kitakyushu

Kitakjušu ir ziemeļu pilsēta Japānas Kyushu Island. Pilsēta tika izveidota 1963. gadā, apvienojoties piecu neatkarīgu pilsētās: Kokura, Moži, Yahata, Tobata un Wakamatsu. Sākotnēji celta 1602., Kokura pils ieskauj Katsuyama Park, pazīstama ar saviem pavasara ķiršu ziediem. Dodies uz Riverwalk Kitakyushu Mall kādu "mazumtirdzniecības terapija" vai soli atpakaļ laikā ar vintage lokomotīvēm uz displeja pie Kyushu Dzelzceļa vēstures muzejā.

Kitakjušu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Ocean Tokyu Ferry

800-0113, 1-chome district number 12, Shinmojikita Moji Kitakyushu, Japan