Kirkwall Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kērkvolu ar AFerry. Prāmji uz Kērkvolu jo Orkneju ir pieejami no Skotijas un Šetlandes. Jūs varat veikt prāmi uz Kērkvolu no Aberdeen un Lerwick.

Kērkvola Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kirkwall ir vada Northlink. Kad jūs meklēt prāmi uz Kirkwall, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kirkwall prāmji ar Northlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kērkvolu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kirkwall Prāmji
  • Kirkwall Prāmji
  • Kirkwall Prāmji

Par Kirkwall

Kērkvola Prāmju osta atrodas atrodas Orkneju salās, kura pilsēta Kirkwall ir galvaspilsēta. Lai uzzinātu vairāk par vēsturisko pilsētu apmeklēt savus divus muzejus, tad Tankerness House muzejs, kurā preces vietējās vēsturiskās intereses, kā arī bezvadu muzeju, kas nodarbojas ar vēsturi radio un ierakstītu skaņu.

Vēl galvenais notikums notika katru gadu Ziemassvētkos un Jaunajā gadā ir Ba Game piemērs tradicionālo futbola spēles starp Uppies un Doonies.

Prāmji uz un no Kirkwall

Katram Northlink prāmju piedāvā plašas atpūtas zonas, bāri, bērnu spēļu laukumu un ērtus suite kajītes. Bez tam, jūs atradīsiet arī moderna kino parādot jaunākās relīzes garākos maršrutos. Northlink pavisam jaunu state-of-the-art kuģi jūs aizvedīs uz reisa atklāšana uz salām Orkneju un Shetland.The Northlink a la carte un pašapkalpošanās restorānos piedāvā arī plašu ēdienkartes raksturo vietējo produkciju.

Kērkvola ostas

Kērkvola Prāmju osta atrodas atrodas Orkneju salās, kura pilsēta Kirkwall ir galvaspilsēta. Lai uzzinātu vairāk par vēsturisko pilsētu apmeklēt savus divus muzejus, tad Tankerness House muzejs, kurā preces vietējās vēsturiskās intereses, kā arī bezvadu muzeju, kas nodarbojas ar vēsturi radio un ierakstītu skaņu. Vēl viens galvenais notikums notika katru gadu Ziemassvētkos un Jaunajā gadā ir Ba Game piemērs tradicionālo futbola spēles starp Uppies un Doonies.

Kērkvola ostu iekārtām

Kērkvola prāmju ostas iekārtas ietver taksofonus, karsto un auksto dzērienu tirdzniecības automāti, lifts, piekļuvi invalīdiem un invalīdu tualete.

Ilgtermiņa autostāvvietu pakalpojumi ir pieejami aptuveni 200 m attālumā no Kērkvola prāmju ostas termināla.

Nokļūšana Kirkwall

Kērkvola Prāmju osta atrodas 2-3 jūdzes no centra Kirkwall, kad Kirkwall sekojiet norādēm uz prāmju ostas. Kirkwall autoosta atrodas netālu no centra Kirkwall. Northlink Prāmji tad darbojas autobusa pakalpojumus starp autoostu un Kērkvola prāmju ostas.

Jūs varat atrast visu jaunāko izlidošanas punktus un burāšanas reizes zemāk līdzās sarakstu mūsu labākās cenas.

Kirkwall Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

NorthLink

The Pier,Kirkwall, KW15 1HU, Orkney Islands