ragu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Kintyre pussala ir četras prāmju piestātnes. Tārberta Loch Fyne ir uz ziemeļu reģionā un saites ragu uz Ārgaila un Bjūta caur Portavadie, ietaupot laiku un jūdzes braukšanas, un Lochranza par Isle of Arran. Kenekreiga ir īsa brauciena attālumā no Tārberta Loch Fyne un nodrošina savienojumus Islay caur Portelena un Port Askaig. Tayinloan atrodas uz rietumu krastu ragu un nodrošina savienojumus ar Isle of Gigha.

Claonaig atrodas uz austrumu krastu ragu, dodot piekļuvi Lochranza par Isle of Arran. Campbeltown ir arī austrumu piekrastē, bet daudz tālāk dienvidu, kā arī nodrošina savienojumus Isle of Arran caur ostu Brodika, kā arī pakalpojumu Ardrossan netālu Glāzgovā kontinentālajā Skotijā. Sakarā ar novietojuma zemes, prāmju pakalpojumus var samazināt brauciena laiku, lai ragu būtiski.

Jūs varat pasūtīt prāmju no ragu vienkārši un ērti AFerry. Lai iegūtu labāku priekšstatu par klāsta pieejamajiem pakalpojumiem, lūdzu, apskatīt izbraukšanu valdes zemāk.

  • ragu Prāmji
  • ragu Prāmji
  • ragu Prāmji

Prāmji uz un no ragu

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas visdažādākos kuģus. Ja brauciena laiks ir īss, iekārtām var būt ierobežota. Pretējā gadījumā ir pilns klāsts, tostarp ēdināšanas iespējas un vietās, baudīt karstu vai aukstu dzērienu vai ir iesaistītas plankuma suvenīru iepirkšanās.


Tārberta Loch FYNE ostu iekārtām

Tārberta Loch Fyne osta ir Slipway un iespējas ir ierobežotas līdz autostāvvietai, kas spēj uzņemt 12 automašīnas, kur ir pieejama bezmaksas autostāvvieta. No ciemata centrs ir apmēram pusjūdzes attālumā, kur jūs atradīsiet newsagent un bankomāts. Par A83 sākas no Tarbet Loch Lomond visu ceļu uz leju, lai Campbeltown dienvidos no ragu pussalā. Tārberta Loch Fyne atrodas uz A83 apmēram 60 jūdzes no Tarbet un 40 jūdzes no Campbeltown. ir pieejams līdz 150 automašīnām, kas atrodas tajā pusē un aizmugurē termināla


Kenekreiga ostu iekārtām

bezmaksas autostāvvieta. Ir neliela termināla ēka, kas nodrošina tēju un kafiju, tirdzniecības un bankomāti un tualetes telpas. Tuvākais pārtikas veikals un ziņu aģents ir 5 jūdžu attālumā no ostas. Atrodas tikai 5 jūdzes uz dienvidrietumiem no Tarbert Loch Fyne, Kenekreiga var piekļūt, izmantojot galveno A83 ceļu, kas ved uz leju ragu pussalā.


Claonaig ostu iekārtām

Claonaig prāmju terminālis ir neliels autostāvvietu un autobusu patversme autobusu pakalpojumu Tārberta Loch Fyne. Tuvākās ērtības atrodas 10 jūdžu attālumā Tārberta Loch Fyne. Claonaig var sasniegt no Tarbert izmantojot A83 un B8001 ceļiem. ir pieejams pie ostas aptuveni 20 automašīnām


Tayinloan ostu iekārtām

bezmaksas autostāvvieta. Netālu no tualetes telpas ir nodrošināts, un ir tējnīca apkalpo karstos un aukstos dzērienus un uzkodas. Galvenais A83 ceļš iet cauri Tayinloan.


Kempbeltaunas ostu iekārtām

Neliels autostāvvieta ostā var uzņemt līdz 6 automašīnām. Ir neliela termināla ēka, kas nodrošina tēju un kafiju, tirdzniecības un bankomāti un tualetes telpas. Pilsētas centrs atrodas tikai 300 metru attālumā ar visām ērtībām, jums ir nepieciešams. A83 noved pie Campbeltown pilsētas centra. Kad Campbeltown, osta ir skaidri iezīmētas.


Par ragu

Kintyre ir pazīstams kā Skotijas tikai cietzemi sala , jo izvietojums zemes padara reģions grūti nokļūt ar auto vienatnē . Prāmju pakalpojumi padara Kintyre pieejama, un to var rezervēt ar AFerry.

Kintyre ir pazīstama tradīcijām vietējas izcelsmes pārtiku, un vietējā ražojuma viskiju. Izvēlieties no vairākiem fantastiskiem restorāniem un bāriem, un jūs varat nogaršot gan!

Kintyre ir viens no Skotijas lielākajiem pastaigu vietām, tai skaitā izcilas meža takām ar perfektu pikniks pastaigas. Šīs takas ir arī ideāli piemērots riteņbraucējiem.

Golfers atradīsiet smalku izvēli golfa laukumiem ragu reģionā, ar piecu unikālu un daudzveidīgu, protams, no kuriem izvēlēties. Katrs kurss ir diezgan cenas, un svētlaimīgi kluss.

Ar tik daudz ko redzēt un darīt šajā skaistajā pussalā, kāpēc ne rezervēt prāmi uz ragu vienkārši un droši ar AFerry. šodien?

Kintyre Karte

Skatīt karti

Ostu adreses