Kimolos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kimolos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kimolos ar AFerry. Jūs varat izmantot Kimolos veikt prāmjus ap salu un arī uz Grieķiju. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami Kimolos Ios, Kythnos un Santorini bet prāmji prom no Kiklādu buru Piraeus.

Kimolos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kimolos darbina ar Egejas Speed Lines un Zante Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kimolos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kimolos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kimolos prāmji ar Aegean Speed Lines un Zantes Ferries ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kimolos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kimolos Prāmji
  • Kimolos Prāmji
  • Kimolos Prāmji

Par Kimolos

Kimolos nodrošina mierīgu brīvdienu galamērķi ar kluso bāriem un krodziņiem apkalpo tradicionālos grieķu ēdienus Chora un gar ostas. Dažādas pica sauc par "Ladenia" ir īpatnība Kimolos kas noteikti ir vērts mēģināt.

Kimolos ir vulkāniskā kalnaina sala ar daudz balto klintis, elpu aizraujošas ainavas, dabas alas un Noslēgti smilšu pludmalēm. Salas ekonomika ir atkarīga no eksporta krītu un zvejas zināmā mērā.

Tūrisms nav tik attīstīta Kimolos tāpat kā pārējās Grieķijas salām, un tādējādi tas ir getaway galamērķis tiem, kas dod mieru un klusumu.

Prāmji uz un no Kimolos

Anek s flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Aegean Speed Lines ' mūsdienīga gaisa kondicionieri flote ātrgaitas kuģu piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jūs varat izvēlēties vai nu biznesa vai ekonomiskās klases sēdvietu un to kuģi ir aprīkoti ar kafijas un uzkodu bāros, veikalos un interneta pieslēgums.

Zante Ferries darbojas trīs parastie prāmjus, viss pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. Atpūtieties bārā, ņem skatus ārā uz klāja, vai vienkārši atpūsties aviokompāniju stila sēdekļiem.

Kimolos ostas

Kimolos prāmju osta atrodas uz dienvidiem rietumu galu Kiklādu salu Egejas jūrā. Kimolos ieguva savu nosaukumu no pārpilnība "Kimolia" (krīts), kas atrodas uz salas. Kimolos ir mazāk zināms Grieķijas salas kā tuvējo Milos Rodas salu. Kimolos platība ir tikai 37 kvadrātkilometru. Jūs varat pasūtīt visus prāmjus no Kimolos ar AFerry.

Kimolos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegean Speed Lines

Psathi, Kimolos, , Greece

Hellenic Seaways

Psathi, Kimolos, , Greece

Sea Jets

Psathi, Kimolos, , Greece

Zante Ferries

Psathi, Kimolos, , Greece