Kyllini Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kyllini Maršruti

Rezervējiet prāmi Kyllini ar AFerry. Prāmji uz Kyllini, Grieķijā, ir pieejami no Jonijas salās. Jūs varat veikt prāmi uz Kyllini no Kefalonijas/Poros un Zante.

Kyllini prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Kyllini ir vada Kefalonian Lines un Levante prāmjiem. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kyllini, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kyllini, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kyllini prāmji ar Kefalonian līnijas un Levante Ferries ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kyllini būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Kyllini Prāmji
  • Kyllini Prāmji
  • Kyllini Prāmji

Par Killini

Kyllini ir vārti uz kontinentālo Grieķiju Zakynthos un Cefalonia, taču tā ir galamērķis to pašu, ar daudz ko darīt gan tūristiem, gan vietējiem iedzīvotājiem. Kādreiz mazās ostas ir attīstījusies pēdējos gados, lai kļūtu par lielu un strādīgs saikne starp Jonijas salām un kontinentālo Grieķiju.

Kyllini ir apveltīta ar 11km no balto smilšu pludmales, un tradicionāli grieķu pauguri olīvkokiem. Ar skaidri ūdeņi Jonijas jūras padara par perfektu dienā no sauļošanās un peldēšana.

Vai jūs vēlaties atpūsties uz pludmali, mēģiniet vietēji audzēti augļi un dārzeņi vai baudīt relaksējošu peldi skaidrajiem ūdeņiem jūs varat darīt to visu un vēl jo Kyllini.

Prāmji uz un no Kyllini

Jonijas Prāmji piedāvā daudz maršrutus ap Jonijas salās, tostarp Killini uz Argostoli. Uzņēmums darbojas arī prāmji uz citām ostām uz salas Cefalonia, Lixuria un Poros. Jonijas Prāmji piedāvā luksusa ērtības un uz kuģa kajītēs, lai jūsu ceļojums vēl relaksējoša.

Kefalonian Lines trases pakalpojumus visā Jonijas salās, uz ostām Poros, sāmu, Ithaca un Zakynthos. Uz klāja jūs atradīsiet dažādas pārtikas un dzērienu pasniegtas bāros, un liels atvērtā klājiem baudīt skatus un jūras brīze.

Levante Prāmji ekspluatē floti trīs kuģi; uz Fior Di Levante , tad Mare di Levante un Speedrunner III . Katram kuģim ir pilnībā gaisa kondicionēti un aprīkoti ar ērtām atpūtas ar televizoriem un WiFi, āra sēdvietas un uzkodu bāru, ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.

Kyllini Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Kefalonian Lines

Kyllini Ferry Terminal, Kastro, Killini 27068, Greece

Levante Ferries

Kyllini Ferry Terminal, Kastro, Killini 27068, Greece