Kilchoan Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kilchoan ir visvairāk rietumu ciems Lielbritānijā, kas atrodas Skotijas pussalas Ardnamurchan jo Lochaber. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Kilchoan un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Kilchoan Prāmji
  • Kilchoan Prāmji
  • Kilchoan Prāmji

Prāmji uz un no Kilchoan

Caledonian MacBrayne (CalMac ) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem attiecībā uz reisiem no Kilchoan. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss.


Kilchoan ostu iekārtām

Public tualetes telpas ir pieejamas 30 metru attālumā no piestātnes galvu Kilchoan. Tuvākais veikals atrodas 1.5km attālumā.


Nokļūšana Kilchoan osta

Pēc auto
No Fort William, veikt A82 līdz brīdim, kad pienācis apļa veikt pirmo izeju pievienoties A830. Pie Lochailort, nogriezieties pa kreisi uz A861, kas novedīs līdz Kilchoan.

Ar prāmi
Sakarā novietojuma zemes Highlands, vienkāršākais veids, kā sasniegt Kilchoan ir ar prāmi, izmantojot CalMac maršrutiem, kas ir pieejami šeit AFerry .


Par Kilchoan

Galvenā apskates Kilchoan ir Mingary Castle. Celta 13. gadsimtā pils sienas slēpt tipiska gruzīnu mājas, kas nesen tika atjaunota, un ir atvērts, kā izmitināšanu.

Rezervējiet prāmi uz Kilchoan no Tobermory vienkārši un droši ar AFerry.

Kilchoan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Kilchoan, PA36 4LH, Scotland