Kiel Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kiel Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ķīles ar AFerry. Prāmji uz Ķīles Vācijā, ir pieejami no Lietuvas, Norvēģijas un Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ķīli no Gēteborgas, Klaipēdas un Oslo.

Kiel prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ķīles darbina ar Color Line, DFDS un Stena Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Ķīles, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ķīli, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī rezultāti par līdzīgiem ostām, piemēram, Rostokas, Sassnitz un Travemünde, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Kiel prāmji ar Color Line, DFDS un Stena Line, ir zināms, to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kiel būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kiel Prāmji
  • Kiel Prāmji
  • Kiel Prāmji

Par Kiel

Kiel prāmju osta atrodas pie galvas Ķīles fjordu uz līci Ķīles dienvidaustrumu stūrī Baltijas jūrā un ir viens no visvairāk dažādu ostām Baltijas jūrā. Tās izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis, dziļūdens ostu iekārtām un to tiešu savienojumu ar iekšzemes ūdensceļu, dzelzceļa un ceļu tīklu padara Kiel ports vienlīdz pievilcīga kravu apstrādi un pasažieru.

Ar vairāk nekā 50 regulārās prāmju braucieni nedēļā, Kiel prāmju osta ir blīvu tīklu plānots satiksmes praktiski katru ostas galamērķi Baltijas reģionā. Pateicoties tālredzīgu ostu politiku un pastāvīgu ieguldījumu, Kiel prāmju osta ir kļuvusi par centru starptautiskas nozīmes. Jūs varat pasūtīt visu Kiel prāmju caur AFerry.

Prāmji uz un no Ķīles

Color Line darbojas sešas modernas kuģus, tostarp kruīza kuģiem, ātrgaitas pasažieru prāmju un kravas kuģis. Uz klāja jūs atradīsiet visu veidu restorāni, kas piedāvā karstu ēdienu un uzkodas, kā arī lielus beznodokļu veikalus ar plašu preču kategoriju.

DFDS Lisco darbojas pilnīgi aprīkotas kruīzu kuģi šajos maršrutos, kas piedāvā maksimālu komfortu, bet uz kuģa. Šie kuģi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver plašas un greznas mājiņas, restorāni un bāri borta, bērnu spēļu laukumu un beznodokļu iepirkšanās borta.

Stena Line kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Kiel ostu iekārtām

Kiel prāmju osta ir dažādas mūsdienīgas terminālus pasažieru prāmju un kruīza prāmjiem. Norwegenkai un Schwedenkai (iesk. Bollhörnkai-Nord), ir divi termināļi, kas apkalpo Kiel ar Gēteborgas un Oslo maršrutiem.

  • Norwegenkai termināls tiek uzskatīts par vienu no labākajiem termināļiem uz Vācijas piekrastē. Šis terminālis kalpo Color Line kuģus, kas piedāvā ikdienas lidojumus starp Ķīles un Oslo. Šis terminālis ir spēja turēt aptuveni 2500 pasažierus, un ir pirmās klases pasažieru iespējas.
  • Schwedenkai (iesk. Bollhörnkai-Nord) atrodas rietumu krastā Kiel Fjord netālu no pilsētas centra. Stena Line darbojas ikdienas pakalpojumu no Ķīles uz Gēteborgu no šejienes.
  • DFDS LISCO prāmju atkāpties no Ķīles Ostuferhafen.Jauna. Visi pasažieru termināli ir tuvu pilsētas centram un ir savstarpēji termināla un dzelzceļa savienojumus no visur kopā ar autostāvvietām ārpus visiem termināliem.

Nokļūšana Ķīles ostas

ar automašīnu
doties Kiel pa A7/A215 (Hamburgas - Ķīle Highway) un sekojiet norādēm uz nepieciešamo termināli. Sekojiet ceļa zīmēm "Fähre" un vēlāk "Norwegenkai" vai "Fähre Oslo", lai nokļūtu Norwegenkai terminālu un sekojiet norādēm uz "Fähre" un vēlāk "Schwedenkai" vai "Fähre Göteborg", lai nokļūtu Schwedenkai terminālu.

Ar vilcienu
Kiel dzelzceļa stacija ir tiešie reisi uz Vācijas dzelzceļa tīklā. Tad, tikai dažu minūšu gājienā pāri Hörnbrücke gājēju tiltu uz termināļiem. No pilsētas centra, tas ir tikai 5 līdz 10 minūšu gājiena attālumā no termināliem.

Kiel Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Color Line

Norwegenkai, Kiel-Gaarden, 24143, Germany

DFDS LISCO

Ostuferhafen 15, 24149 Kiel, Germany

Stena Line

Stena Line Scandinavia AB, Schwedenkai 1, D-24103, Germany