Ketchikan Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ketchikan ir neliela pilsēta Aļaskā pazīstama tūrisma un komerciālo zveju. Tas ir nosaukts pēc Ketchikan upes, kas plūst cauri pilsētai. Prāmji no Ketchikan sniegt pakalpojumus Prince Rupert Kanādā, Wrangell tālāk ziemeļos Aļaskā, un Bellingham Vašingtonā. Jūs varat rezervēt Ketchikan prāmis ar AFerry.

Īpašie piedāvājumi

  • Ketchikan Prāmji
  • Ketchikan Prāmji
  • Ketchikan Prāmji

Par Ketchikan

Ketchikan ir visvairāk dienvidu austrumu pilsēta Aļaskā, kas atrodas uz Revillagigedo salas uz Ketchikan Gateway Borough Aļaska, ASV. Ketchikan ieguva savu nosaukumu no Ketchikan Creek, kas plūst cauri pilsētai, iztukšošanas vērā Tongass Narrows īsu attālumu uz dienvidaustrumiem no tās centra. Tlingit iedzimtie lieto Ketchikan Creek kā vasaras zivju nometnē pirms pilsēta tika izveidota ar Mike Martin 1885. Par Ketchikan ekonomika sadalīta starp tūrisma pārvaldes pakalpojumu un komerciālo zveju. Pagājušajā valdības amatpersonas ir dublēt Ketchikan kā "Salmon Capital of the World". No masas izmantošanas ražas novākšanas, lai veicinātu lielākoties ekonomikai līdz 1997. gadam, kad Ketchikan celulozes Sabiedrība celulozes dzirnavas slēgts. Tas bija galvenokārt saistīts ar 1990. gada aktu, kurā kokmateriālu ieguve tika samazināta valsts mežā.

Viens no populārākajiem objektiem ir miglains Fiords nacionālais piemineklis, kas atrodas apmēram 40 jūdzes uz austrumiem no Ketchikan, kas ietver 2,294,343 akrus no Tongass National Forest. Citas tautas atrakcijas pasaulē lielākā kolekcija stāv totēma stabi, atrodams visā pilsētā Ketchikan. Ketchikan pat ir Totem mantojuma centru!

Ketchikan Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Alaska Marine Highway System

2933 Tongass Ave, Ketchikan, AK 99901, United States