Kenekreiga Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kenekreiga ir mazs ciems uz ragu pussalā un daudziem, vārti uz Islay. Prāmji no Kenncraig bura Portelena un Port Askaig. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Kenekreiga un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Kenekreiga Prāmji
  • Kenekreiga Prāmji
  • Kenekreiga Prāmji
ir pieejams līdz 150 automašīnām, kas atrodas tajā pusē un aizmugurē termināla

Kenekreiga Prāmju osta Saimniecība

bezmaksas autostāvvieta. Ir neliela termināla ēka, kas nodrošina tēju un kafiju, tirdzniecības un bankomāti un tualetes telpas. Tuvākais pārtikas veikals un ziņu aģents ir 5 jūdžu attālumā no ostas.


Nokļūšana Kenekreiga

Ar auto
Kenekreiga atrodas 5 jūdzes uz dienvidrietumiem no Tarbert. Kenekreiga var piekļūt, izmantojot galveno A83 ceļu, kas ved uz leju ragu pussalā.

Ar autobusu maršruts ir autobusa pietura pie prāmju termināla, un tas tiek pasniegtas katru Campbeltown/Glasgow pakalpojumu.


Par Kenekreiga

Kenekreiga ir mazs ciems un galvenokārt tiek izmantots, lai piekļūtu Isle of Islay, izmantojot Portelena un Port Askaig. Tuvākā pilsēta ir Tārberta Loch Fyne kur jūs atradīsiet visas ērtības un fantastisku restorāni.

Kenekreiga Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

The Ferry Terminal, Whitehouse, By Tarbert, Argyll, PA29 6YF, Scotland