Kefalonija / Poros prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kefalonia/Poros Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kefalonijas/Poros ar AFerry. Prāmji uz Kefalonijas/Poros, Jonijas salās, ir pieejami no Grieķijas. Jūs varat veikt prāmi uz Kefalonijas/Poros no Kyllini.

Kefalonia/Poros prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Kefalonijas/Poros ir vada Kefalonian Lines un Levante prāmjiem. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kefalonijas/Poros, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kefalonijas/Poros, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kefalonijas/Poros prāmji ar Kefalonian līnijām un Levante Ferries ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kefalonijas/Poros būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kefalonija / Poros prāmji
  • Kefalonija / Poros prāmji
  • Kefalonija / Poros prāmji

Par Kefalonijas/Poros

Poros ir ostas pilsēta ar nelielu, aizsargājamā līča Jonijas Kefalonijas salas (vai Cephalonia) rietumu Grieķijā, nedrīkst sajaukt ar Saronika salas Poros. Kefalonijas, kuru kalni, priežu meži un smilšainas pludmales raksturo ainavu salas, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Grieķijas salām. Mūsdienu vēsturnieki ir aizdomas, ka Kefalonia ir īsta mājas Ulysses par Ithica nevis mazāku salu, kas nes viņas vārdu šodien. No Kefalonijas salas ir mājvieta filmu versijas "Kapteiņa Korelli s Mandolin", un ir daudzas ģimenei draudzīgas pludmales, kuri parasti nav pārpildīta, neskatoties salas popularitāti. Lai gan daudzi no apmetnēm Kefalonijas tika sagrauta zemestrīces 1953. gadā, joprojām ir vairākas atrakcijas salā šodien, ieskaitot mozaīkas grīdām Romas villā Skala, Venēcijas pils Assos, alām, drupas, veco dārzu un sulīgs kalnu ainavas, kas ir kā magnēts aktīvo ceļotājam.

Kefalonijas/Poros prāmju ostas

Poros osta atrodas uz dienvidaustrumu krastā Kefalonijas, un ir otrā lielākā osta salā. No Sami osta, kas atrodas centrālajā austrumu piekrastē, ir lielākā osta salā.

Kefalonia/Poros Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Kefalonian Lines

Skalas 16, Poros, 280 86, Greece

Levante Ferries

Skalas 16, Poros, 280 86, Greece