Kefalonian Lines

Kefalonian Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Drīzumā AFerry!

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Kefalonian Lines prāmji ap Jonijas salas Grieķijā, un savieno tos ar cietzemi. Kefalonian Lines darbojas ātrgaitas kuģis, kas var sasniegt ātrumu līdz 21 mezgliem, saglabājot komfortablu interjeru ar daudzām iespējām. AFerry vienmēr lētas cenas Kefalonian Lines un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Kefalonian Lines Maršruti

   Uz kuģa Kefalonian Lines prāmji

   F/B Nissos Kefalonijas ir Kefalonian Lines "vienīgais kuģis. Prāmju ir gaisa kondicionieri, liedzis piekļuvi un spēju līdz 220 automašīnām.

   klāja jūs atradīsiet luksusa kajītes, ērtas atpūtas un aviokompānija stila sēdvietas. Ja Jums ir nepieciešama atspirdzinājumiem vai sirsnīgs maltīti, borta bāri piedāvā dažādus dzērienus un vietējos ēdienus.

   Ir daudz, lai izpētītu uz kuģa. Ar borta veikali krājuma plašu priekšmetu, ja vēlaties uzņemt kādu suvenīru vai ārkārtas priekšmetus jums ir aizmirsuši. Vasaras mēnešos lielās atklātajiem klājiem kļūst vairāk populārs, tas ir šeit, ka jūs varat uzņemt viedokli un atpūsties jūras brīze.


   Neatkarīgi no maršruta jūs izvēlaties ar Kefalonian līnijas, jums ir pienākums būt patīkams ceļojums, un var būt pārliecināti, ka jums ir daudz no AFerry.