Kea Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kea Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kea ar AFerry. Vietējie pakalpojumi salu ir pieejami no Kea uz Syros.

Kea prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Kea kuras ekspluatē ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Kea, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kea prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kea būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kea Prāmji
  • Kea Prāmji
  • Kea Prāmji

Par Kea

Ja Kea ir tuvu tuvumā uz kontinentālo Grieķiju un Atēnās, jūs varētu būt piedots domāt tas ir viens no visvairāk attālās salas salu. Unspoilt parastajā tūrisma un patiesi reālu grieķu kultūru, Kea ir jāapmeklē, ja vēlaties izbaudīt visu, Grieķija var piedāvāt.

Kea ir sala cienītājiem kultūru un vēsturi. Jūs joprojām saņemsiet skaistas zelta pludmales un kristāla skaidrs ūdeņos, bet, ja jūs cerat mūzikas un nakts izklaides agrās stundas, jums ir labāk buru uz Mykonos vai Santorini. In Kea, kultūras Grieķija ir zināms, ir labi saglabājušās, un ir daudz arheoloģisko izrakumu vietas, lai izpētītu bagāto vēsturi šīs salas. Tas ir viens no visvairāk autentiski Grieķijas pieredzi, jūs varat iegūt!

Prāmji uz un no Kea

Regulārie braucieni uz un no Kea darbina ar Hellenic Seaways, ko jūs varat rezervēt ar AFerry.

Hellenic Seaways flote sastāv no 10 parastajiem prāmjiem, kas sniedz dažādus kabīnes un modernām iekārtām, tostarp restorāni, veikali un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Ar kuģi var pārvadāt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.

Kea ostas

prāmju ostas Kea ir diezgan vienkāršs un ir daļa no ostas, kur redzēsiet zvejas laivas un jahtas.

Kavala ostu iekārtām

Ir daži restorāni, veikali un viesnīcas, kuru pamatā ap ostu un ostas Kea.

Nokļūšana Ferry

Autobusu pakalpojumi darbinātu tikai vasarā, tāpēc labākais veids, kā nokļūt uz prāmi, ir taksometru, ja vien jums ir ar savu auto. Kea ir mazs un viegli orientēties, un osta ir labi iezīmētas.

Jūsu uzturēšanās Kea laikā, ja jums nav celta savu auto, tas ir labi vērts iznomājot vienu. Ar automašīnu, jūs varat izpētīt visus stūrus salu un iegūt vislabāko no jūsu uzturēšanos.

Kea Karte

Skatīt karti

Ostu adreses