Kavala Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kavala Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kavala ar AFerry. Prāmji uz Kavala, Grieķijā, ir pieejami no Ziemeļu Egejas jūras salām. Jūs varat veikt prāmi uz Kavala no Limnos.

Kavala Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kavala darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Kavala, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kavala prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kavala būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kavala Prāmji
  • Kavala Prāmji
  • Kavala Prāmji

Par Kavala

Kavala ir pilsēta Grieķijā ziemeļos, 99 jūdzes uz austrumiem no Salonikiem. Tā ir viena no skaistākajām pilsētām Grieķijā ar plašu ekskursiju pieejamo un daudz mazapdzīvotu pludmalēm. Būt tālāk uz ziemeļiem, klimats ir maigāks nekā vairāk populārs kūrortiem Grieķijā

Kavala ir bagāta kultūra veidota vairāku gadu garumā ar dažādiem occupancies, tostarp romieši, goti un osmaņu -., Kas deva pilsētu tā vārds. Sakarā ar tās atrašanās vietas, tas kļuva par tirdzniecības centru, kas savieno rietumus ar austrumiem. Pilsēta ir uzcelta uz kalna nogāzē Simvolo, ļaujot visām ēkām, lai būtu skaidrs skats uz iespaidīgu jūras.

Prāmji uz un no Kavala

Regulārie braucieni uz un no Kavala darbina ar Hellenic Seaways, ko jūs varat rezervēt ar AFerry.

Hellenic Seaways " flote 10 parastajiem prāmji piedāvā dažādus kabīnes, un modernām iekārtām, tostarp restorāni, veikali un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Ar kuģi var pārvadāt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.

Kavala ostas

Kavala ir liela osta un var sasniegt no vairākām salām ziemeļu Aegan salu grupai, tai skaitā Limnos. Pie ostas jūs atradīsiet Kavala centrālo un skaista osta ar zvejas un buru laivas.

Kavala ostu iekārtām

osta atrodas pilsētas centrā Kavala lai visi ērtības ir tuvumā.

Nokļūšana Ferry

Kavalas centrā var viegli šķērsot ar kājām, tomēr ir neliela tūristu vilciens no centrālā laukuma vecpilsētai tiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām, vai tiem, kam patīk braukt.

Autobusu pakalpojumi ir pieejami, bet ņemiet vērā, ka biļetes ir iespējams iegādāties iepriekš un nevar iegādāties autobusā pati. Ja jums uz autobusā bez biļetes, jūs nevarēsiet ceļot.

Taksometru pakalpojumi ir salīdzinoši lēti, bet Cenās pieaugt pēc pusnakts.

Kavala Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Kavala, 652 01, Greece