Katapola Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Katapola Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Katapola ar AFerry. Jūs varat izmantot Katapola veikt prāmjus ap Grieķiju, kā arī uz salu un Dodekanēsas salām. Vietējie pakalpojumi Grieķijā ir pieejami no Katapola Piraeus kamēr prāmji prom no Grieķijas bura 10 prāmju ostas:

Katapola Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Katapola darbina ar Blue Star Ferries, Hellenic Seaways un jūras Jets. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Katapola, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Katapola, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Aegiali, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Katapola prāmji ar Blue Star Ferries, Hellenic Seaways un jūras Jets ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Katapola būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Katapola Prāmji
  • Katapola Prāmji
  • Katapola Prāmji

Par Katapola

Katapola ir neliela ostas pilsēta līcī uz austrumu pusē Grieķijas salas Amorgos, austrumu salas Kiklādu salu grupa un tuvāko arhipelāgā Dodecanese. 3 galvenās vietas tūristu naktsmītnes ir Katapola, Aegiali un Chora.

Katapola prāmju ostas

Katapola ir maza prāmju osta ar nedaudz veikali un tavernas uz līci. No Amorgos salas var nokļūt tikai ar laivu.

Katapola Karte

Skatīt karti

Ostu adreses