Kastelorizo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kastelorizo Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kastelorizo ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami no Kastelorizo Rodā.

Kastelorizo Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kastelorizo darbina ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kastelorizo, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kastelorizo, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kastelorizo prāmji ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kastelorizo būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kastelorizo Prāmji
  • Kastelorizo Prāmji
  • Kastelorizo Prāmji

Par Kastelorizo

Kastelorizo ir mazākais no Dodekanēsas salām un ir slavena ar savām plānas mājas un itāļu mantojumu. Sala ir slavena ar tās šauras pludmales priekšējie mājas, kas pa klusumu mirdzošo jūru. Nosaukums Kastellorizo cames no Itālijas "Kastello Rosso" vai sarkano pili. Sarkanā pils ir viena no salas slavenākajiem apskates objektiem. Nosaukums tika dota tai bruņinieku Saint John jo sarkanā akmens izmantots pils celtniecību.

Nav pludmales uz Kastelorizo Island kā tādu, tikai akmeņu ietekām ideāls niršanai un snorkelēšana. Ir taču daudz brīnišķīgi pludmales uz dažiem mazajiem saliņām tuvumā. Varat doties ekskursijās pa īri laivas pieejami no ostas.

Daži no iespaidīgākajām vietām un ap salu ir apdullināšanas Blue alas, labi saglabājies akmens cirta Lycean kapenes un dažādi mazi, bet interesanti arheoloģisko muzeju attēlo vietējo kultūru.

Kastelorizo kopumā piedāvā neaizmirstamu Grieķijas sala brīvdienu pieredzi ar dažiem labas vietas palikt un ēst kopā ar lielisku skatu.

Prāmji uz un no Kastelorizo

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jums atradīs a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta pieslēgums un bankomātu. Daži kuģi ir arī nakts klubs un peldbaseins, atkarībā no sezonas. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Kastelorizo ostas

Kastelorizo, oficiāli pazīstams kā Megisti, ir mazākais no 12 Dodecanese salas. Salas osta viegli atrodas galvenajā pilsētā, par "Hora". Salas lielums nozīmē, ka nav ielu nosaukumi, bet uz šīs salas jums ir ļoti maz iespēju pazaudēties.

Kastelorizo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Kastelorizo Port, Kastelorizo 07580, Dodecanese Islands, Greece

Blue Star Ferries

Kastelorizo Port, Kastelorizo 07580, Dodecanese Islands, Greece