Karpathos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Karpathos Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Karpathos ar AFerry. Jūs varat izmantot Karpathos ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Grieķiju un Kiklādu salās. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami Karpathos Rodā kamēr prāmji prom no Dodekanēsas salām bura Pirejas un Santorini.

Karpathos Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Karpathos ir vada Aegeon Pelagos un Blue Star Ferries. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Karpathos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Karpathos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Karpathos prāmji ar Aegeon Pelagos un Blue Star Ferries ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Karpathos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Karpathos Prāmji
  • Karpathos Prāmji
  • Karpathos Prāmji

Par Karpathos

Karpathos ir otra lielākā sala Dodecanese, aiz Rodas salā. Tā atrodas dienvidaustrumu Egejas jūru, un sakarā ar to attālo vietu tradīcijas un kultūra ir unikāla un labi saglabājies. Karpathos galvenokārt slavena smalku balto smilšu pludmales, kuru var atrast uz salas dienvidos, netālu no prāmju ostas. Kristāla skaidrs ūdeņos nodrošina perfektu iestatījumu peldēšanai un ūdens sportu.

Karpathos ir sala ar dabas skaistumu un piedāvā daudzas pārgājienu takas, jo norēķini ieskauj mountaineous reljefu. Karpathos ir dažādas ģimenes krogiem, katrs ar unikālu un gardu virtuvi. Visi ēdieni tiek veikti ar svaigiem vietējiem produktiem un jūras veltēm spēlē lielu daļu izvēlnē. Tradicionāli ēdieni par Karpathos ietver roku makaroni, sīpoli maizi un siera pīrāgu.

Prāmji uz un no Karpathos

Blue Star Ferries lepni lepojas ar vienu no modernākajām prāmju flotēm, kas darbojas Grieķijā. Uz saviem prāmjiem, kā arī virkni kabīnes un sēdvietas, ieskaitot aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns, kafejnīca, bārs, veikali, interneta pieslēgums, bankomātu un vairāk. Daži kuģi ir arī nakts klubs un peldbaseins.

Karpathos ostu iekārtām

Pēc Karpathos prāmju ostas pakalpojumus un iespējas ir ierobežotas, bet visas ērtības, ir tikai īsa gājiena attālumā no pilsētas.

Nokļūšana Karpathos

osta atrodas galvenajā pilsētas Karpathos, un ir uzticami savienojumus uz un no visiem stūriem salu. Prāmju osta atrodas apmēram 20 minūtes no lidostas ar automašīnu.

Karpathos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Aegeon Pelagos

, Karpathos 857 00, Greece

Blue Star Ferries

, Karpathos 857 00, Greece

Blue Star Ferries

, Karpathos 857 00, Greece