Karlskrona Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Karlskrona Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Karlskrona ar AFerry. Prāmji uz Karlskrona, Zviedrijā, ir pieejami no Polijas. Jūs varat veikt prāmi uz Karlskrona no Gdiņā.

Karlskrona prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Karlskrona ir vada Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Karlskrona, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Helsinku, Nynashamn un Ystad, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Karlskrona, prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Karlskrona būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Karlskrona Prāmji
  • Karlskrona Prāmji
  • Karlskrona Prāmji

Par Karlskrona

Karlskrona Zviedrijā ir daudz populāri apskates objekti, daudzi, kas saistīti ar pilsētas jūras mantojumu. Nacionālais Navy Museum ir izstādes ataino Zviedrijas Navy visā vēsturē, un parāda ieroču, formastērpu un kuģu būvētavas rokdarbi, kā arī kolekciju 17. un 18.gadsimta kuģu modeļi un figureheads. Karlskrona ir arī mājvieta Blekinge Lans muzejā (A novadpētniecības muzejs), un muzeja Leonardo Da Vinci Ideale. Katru gadu jūlija beigās/augusta sākumā populārs festivāls sauc buru notiek ostā Karlskrona.

Pilsētā ir daudz vēsturisku vietu, tostarp forts un sienām pilsētas. Apkārtējām salām padarīt skaistu vietu, kurā staigāt vai ekskursija ar laivu. Galvenais laukums Karlskrona ir lielākais Skandināvijā, un pilsēta ir mājvieta trim 17. un 18. gadsimta baznīcu, Fredrikskyrkan, Heliga Trefaldighetskyrkan un Amiralitetskyrkan. Varat arī apmeklēt gleznaino Wamo Park, kas vasarā spēlē uzņēmējas uz tirgiem, izklaides un daudz ko citu.

Prāmji uz un no Karlskrona

Stena Line ir viens no pasaules pazīstamākajiem un cienījamākajām kuģniecības sabiedrībām. Jūs atradīsiet to moderni kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes.

Karlskrona ostu

Karlskrona ir pilsēta South-East Zviedriju, un tika dibināta 1680., kad Zviedrijas Karaliskā Navy tur tika pārvietota. No Karlskrona pilsēta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā, un ir izcils piemērs 17.gs. jūras pilsētu. Par Karlskrona arhipelāgs sastāv vairāk nekā 90 salas, katrs ar savu unikālo skaistumu un raksturu, ap centru pilsētas. Jūs varat pasūtīt prāmjus no Karlskrona ar AFerry

Karlskrona ostu iekārtām

Karlskrona prāmju osta ir pakalpojumu klāstu un iespējas. Osta piedāvā īstermiņa un ilgtermiņa uzturēšanās autostāvvietas ar atrodas izdevīgā telpas autovadītājiem invalīdiem.

Nokļūšana Karlskrona

Karlskrona prāmju osta atrodas uz mazās salas Verkö Karlskrūnā. Ostas ir viegli pieejama, izmantojot dzelzceļu un autoceļus, un ir blakus E22 autoceļa, kas nodrošina vieglu tālāku piekļuvi citiem galamērķiem visā valstī. Vilcieni ierodas Karlskrona dzelzceļa stacijā tiešo no Malmes, Gēteborgas un Stokholmas.

Karlskrona Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

Verkövägen 101, 371 65 Lyckeby, Sweden