Karlshamn Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Karlshamn Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Karlshamn ar AFerry. Prāmji uz Karlshamn, Zviedrijā, ir pieejami no Lietuvas. Jūs varat veikt prāmi uz Karlshamn no Klaipēdas.

Karlshamn prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Karlshamn ir vada DFDS. Kad jūs meklēt prāmi uz Karlshamn, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Karlshamn prāmji ar DFDS ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Karlshamn būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Karlshamn Prāmji
  • Karlshamn Prāmji
  • Karlshamn Prāmji

Par Karlshamn

Karlshamn prāmju osta atrodas Zviedrijas dienvidos pie Baltijas jūras. Karlshamn ir viens no lielākajiem un dziļākajiem ostu, kā arī ir ledus brīva un neietekmē plūdmaiņas, tādējādi veicinot vieglu navigāciju un pietauvošanos gan pasažieru un kravas kuģiem. Karlshamn sākotnēji bija paredzēts, lai būtu tumši bāze karalis Kārlis, bet tas vēlāk tika nolemts, ka Karlskrona būtu labāka izvēle, un līdz ar to Karlshamn tika atstāta rūpēties pati, kurā pasludināts dažādās nozarēs, šajā pilsētā, piemēram, ražošanā alkoholisko dzērienu, punsch , tabaka un šņaucamā.

Vēsture un arhitektūra Karlshamnā ir labi saglabājies un apmeklēt veco punsch rūpnīcas, sudraba smēde, mākslas galerija, printera darbnīcu, kurā tiek iespiests daudz kāršu spēles, jo 1800 un tirgotāja mājām aizved jūs atpakaļ laikā.

Dažas citas interesantas apskates vietas, ir jūras muzejs pilsētas centrā, Karl Gustav baznīca un Zviedrijas finest antīks tirdzniecības nams atrodas Skottsbergska dārzā. Karlsham vecā osta atrodas pie upes Mieån arī ir vērts apmeklēt.

Prāmji uz un no Karlshamn

DFDS Seaways darbojas pilnīgi aprīkotas kruīzu kuģi šajos maršrutos, kas piedāvā maksimālu komfortu, bet uz klāja. Šie kuģi piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas ietver plašas un greznas mājiņas, restorāni un bāri borta, bērnu spēļu laukumu un beznodokļu iepirkšanos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka DFDS Lisco tika pārsaukts par DFDS Seaways.

Karlshamn ostas

Karlshamn ir dīvaini maz piejūras pilsēta, un ir nosaukta pēc tam, kad Zviedrijas karalis Kārlis X Gustavs un nozīmē Kārļa portu zviedru. Jūs varat pasūtīt Ferries no Karlshamn Zviedrijā no Klaipēdas. Visi prāmji ir pieejami rezervēt, izmantojot AFerry.

Karlshamn ostu facilites

Karlshamn prāmju osta ir termināla ēka, kas nodrošina labas iespējas, piemēram, kafejnīcā un biļešu kasē kopā ar gaidīšanas atpūtas un muitas vārtiem. Ir arī transporta pakalpojumus no Karlshamn prāmju termināla uz kuģa. Autostāvvietas ir pieejams arī pie termināla.

Nokļūšana Karlshamn ostu

Ar automašīnu

  • Braukt uz Karlshamn Rietumu (Västra), Karlshamn s porti (hamnar ).
  • Izslēgt labi uz pirmo Apļveida krustojumā brauciet 1,2 km.
  • Izslēgt pa kreisi (līdz Södra Stillerydsvägen), turpinās 1,2 km.
  • Prāmju termināļa ēka ir priekšā no jums. Pasažieru reģistrēšanās atrodas otrajā stāvā

Taksometri Jūs varat veikt taksometru no Karlshamn s stacijas uz prāmju ostas. Vienkārši zvaniet taksometru, izmantojot bezmaksas tālruni stacijas ēkā.

Karlshamn Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS LISCO

Södra Stillerydsvägen, 116SE-37431 Karlshamn, Sweden