Karlovassi Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Karlovassi Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Karlovassi ar AFerry. Jūs varat izmantot Karlovassi ņemt prāmjus ap Ziemeļu Egejas jūras salām, kā arī uz Grieķiju un salu. Vietējie pakalpojumi Ziemeļu Egejas jūras salās ir pieejami no Karlovassi uz Chios un Evdilos bet prāmji attālumā no Ziemeļu Egejas jūras salām bura Mykonos un Piraeus.

Karlovassi Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Karlovassi darbina ko Hellenic Seaways. Kad jūs meklēt prāmi uz Karlovassi, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Karlovassi prāmji ar Hellenic Seaways ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Karlovassi būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Karlovassi Prāmji
  • Karlovassi Prāmji
  • Karlovassi Prāmji

Par Karlovassi

Karlovassi ir bagāta vēsture kultūras un tirdzniecības dēļ plaukstošiem tabakas un miecētava ražošanas centriem pilsētā no agri 1900 's.

Karlovassi ir plaukstoša pilsēta ar daudzām skaistām neoklasicisma ēkas un atliekas lielo veco akmens būvētas fabrikas. Tas ir arī mājvieta Universitātes Egejas. Neatkarīgi no vēstures un arhitektūras šarmu, Karlovassi ir skaista smilšu un oļu pludmale ar krodziņiem un sauļošanās gar līci.

Prāmji uz un no Karlovassi

Karlovassi ir viens no diviem porti salu Samosas, otra ir Vathi. Karlovassi atrodas uz ziemeļiem no Samos.

Hellenic Seaways flote šobrīd sastāv no 34 kuģiem. 15 parastie prāmji un 19 ātrgaitas kuģiem. Kā arī virkni kajītes, prāmji piedāvā jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos. Šie modernie kuģi parasti arī var pārvadāt transportlīdzekļus un veikt starp aptuveni 1300 un 1900 pasažierus.

Karlovassi Karte

Skatīt karti

Ostu adreses