Kapellskär Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kapellskär Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kapellskär ar AFerry. Prāmji uz Kapellskär, Zviedrijā, ir pieejamas Olandes, Igauniju un Somiju. Jūs varat veikt prāmi uz Kapellskär no Mariehamnas, Naantali un Paldiski.

Kapellskär Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kapellskär ir vada DFDS, Finnlines un Viking Line. Jo 3 prāmju kompānijas darbojas un no Kapellskär, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kapellskär, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Langnas un Stokholmu, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Kapellskär prāmji ar DFDS, Finnlines un Viking Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kapellskär būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Paldiski - Kapellskar
(DFDS LISCO)
272 €
 • Rezervēts: Ce, 5.11.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 8.1.2021. (Vienā virzienā)
 • Mikroautobuss + 3
 • Kapellskär Prāmji
 • Kapellskär Prāmji
 • Kapellskär Prāmji

Par Kapellskär

Zviedrijas ciematā Kapellskär atrodas Zviedrijā centrā, aptuveni 90 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Stokholmas pa Baltijas jūru. Arhipelāgs piekrastē Kapellskär piesaista daudzus makšķerniekus pavasarī un rudenī par līdaku un foreļu zvejas sezonai, un vasarā piesaista sunbathers un peldētājus, ja temperatūra to atļauj. Kapellskär ir lielisks galamērķis, ja ceļo tālāk uz Stokholmu un skaisto Upsalas reģiona pēdējais ir lieliska slēpošanu. Ap Kapellskär krasta līnija ir apdullināšanu un labi vērts apmeklēt. Braucieni ar laivu var veikt, lai izpētītu tuvumā fjordiem.

Prāmji uz un no Kapellskär

Viking Line prāmju satiksme piedāvā plašu izklaides un citu objektu, tostarp augstas kvalitātes restorāniem, bāriem, atpūtas, relaksējošā saunas un peldbaseinus un vairākas citas spa un atpūtas iespējām uz kuģa to moderni un ērti kuģiem.

DFDS Lisco prāmji piedāvā visaugstākos standartus komfortu un visus uz kuģa iespējas, jūs, iespējams, varētu sapņot . Jūs varat izvēlēties no vairākiem dažādiem kabīnes veidu, lai atbilstu jūsu vajadzībām, vai arī izvēlēties luksusa vienu, ja jūs vēlaties, lai ārstētu sevi. Uz klāja jūs atradīsiet arī līdz septiņiem dažādiem restorāniem, kas piedāvā augstākās klases virtuvi, kā arī vairāki bāri un atpūtas telpas. Ja jūs ceļojat withwith bērniem, jūs atradīsiet dažāda veida izklaides, dārgumu medības un citas darbības, lai saglabātu mazajiem aizņemts un izklaidē.

Kapellskär ostas

Atrodas apmēram 60 jūdzes uz ziemeļaustrumiem no Stokholmas osta Kapellskär ir svarīgs vārti Zviedrijā, un to izmanto aptuveni 1,5 miljoni pasažieru gadā.

Kapellskär ostu iekārtām

Pasažieru termināls ir daudzas iespējas, tai skaitā:

 • Restorāns iespējām "Kapellskäret" atvērts 7 dienas nedēļā, tālruņa numuru
 • Automātiska kasieris mašīna (ATM)
 • Bezvadu internets
 • lifts
 • ratiņkrēsli (pieejams pasažieru lietošanai)

Nokļūšana Kapellskär ostu

Kapellskär osta var sasniegt no vairākām vietām. Piemēram Arlanda, Upsalas un Norrtälje atrodas 100 km rādiusā no ostas un Gävle, Västerås un Nyköping ir mazāk nekā 200 km attālumā.

Ar autobusu
SL autobusu 631 darbojas starp ostas Kapellskär un Norrtälje. Sazinieties ar SL mājas lapā kārtējām laikos autobusu.

Ar automašīnu
Ja tuvojas no Stokholmas attālums ir aptuveni 90 km, no kuriem lielākā daļa ir automaģistrāle (E18) ir augstā līmenī.

Ja tuvojas no Arlandas, Upsalas vai Gävle, ņem ceļu 77 un pēc tam ieslēdziet uz E18 pie Norrtälje.

Ja tuvojas no Örebro, Vesterosas vai Rosersberg loģistikas centru, veikt E18 caur Norrortsleden pie Häggvik.

No Stokholmas veic E18 lai Norrtälje, un tad sekojiet norādēm uz Kapellskär prāmju ostas.

Autostāvvieta pie Kapellskär ostā

Kapellskär osta ir liela pasažieru autostāvvieta. Izmantot ieejas B piekļuvei autostāvvietā.

Ir vairāki uzlādes kronšteini autostāvvieta ar automātisko biļešu automātiem. Autostāvvieta ir bez maksas līdz vienai stundai, un tas, un tas ir iespējams rezervēt par līdz pat 14 dienām.

Ceļošana ar savu transportlīdzekli? Kurš ieeja izmantot

 • Ja ceļo uz Mariehamn. Lietojums ieeja B
 • Ja ceļojat uz Naantali: lietot ieeja <. strong> Ir
 • Ja ceļojot uz Paldiski:. lietošana ieeja C

Kapellskär Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

DFDS LISCO

Kapellskärs hamn, SE- 76 015 Gräddö, Sweden

Viking Line

Kapellskär E18, Norrtälje, 760 15 GRÄDDÖ, Sweden