Kangaroo Island Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ķenguru sala ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Austrālijā ir pieejami no Ķenguru sala līdz Cape Jervis.

Kangaroo Island Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ķenguru sala ir ekspluatē Sealink. Kad jūs meklēt prāmi uz Ķenguru salu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ķenguru sala prāmji ar Sealink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ķenguru salu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kangaroo Island Prāmji
  • Kangaroo Island Prāmji
  • Kangaroo Island Prāmji

Par Ķenguru sala

Ķenguru sala ir trešā lielākā sala Austrālijā pēc Tasmania un Melville Island. Tas atrodas pie ieejas līča Sentvinsenta un tās tuvāko norāda uz cietzemi, ir 8,4 jūdzes no Cape Jervis. Ķenguru sala atrodas pie kontinentālajā South Australia, uz dienvidrietumiem no Adelaide. Jūs varat veikt aferry uz Ķenguru salu no Cape Jervis, South Australia. Ķenguru sala ir mežonīgo un vairāk nekā viena trešdaļa no salas ir aizsargāta ar dabas rezervātiem. Home uz jūras lauvām, koalas, pelikāni, pingvīni un milzīgs dažādas citas putnu sugas, salas ķengurus un Wallabies tālu pārsniegs cilvēku populāciju aptuveni 4600. KI, kā vietējie sauc to, ir ļoti liela sala, un jūs varat pavadīt dienu vai divas pētot neticami ainavas un pārsteidzoša (patiesībā, Ievērojams) klinšu veidojumus, baudot kādu no lielā vietējo ēdienu un vīnu, kas Austrālijas trešā lielākā sala ir piedāvāt.

Prāmji uz un no Ķenguru sala

Sealink Prāmji ir viens no Austrālijas mīļākie auto un pasažieru prāmi. Visi viņu prāmji piedāvā iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums patīkams.

klāja jūs atradīsiet ērtas sēdvietas telpas ar panorāmas logiem, televizoriem un licencēta kafejnīca gaisa kondicionieri. Ceļošana uz Sealink prāmja ir skaista pieredze un uzskati jums patiks en-maršrutā ir neaizmirstams.

Rezervējiet prāmis uz Ķenguru salu no Cape Jervis šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Kangaroo Island

Sealink Prāmji piedāvā ērtu prāmju pakalpojumu no ostas Ķenguru sala uz Cape Jervis uz Fleurieu pussalas, South Australia. Par šo pakalpojumu, Kangaroo Island termināls atrodas Penneshaw SA 5222. Jūs varat pasūtīt biļetes uz un no Kangaroo Island ostas tepat AFerry.

Ķenguru sala ostu iekārtām

Sealink Ferries būvē jaunu prāmju terminālis Penneshaw ko plānots pabeigt gada beigās šī gada laikā.

Tas gatavojas iekļaut kafejnīca, dāvanas veikals, apmeklētāju informāciju, utt.

ir aizliegts ienest dažas preces uz Ķenguru sala un piemērot nopietnas sankcijas.

Kangaroo Island Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Sealink

Penneshaw SA, Kangaroo Island, Australia