Kametoku Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kametoku Maršruti

Kametoku ir pilsēta, kas atrodas uz Tokunoshima salā, Japānā. Tās pašreizējais iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 12000 cilvēku. Salas izcelsme ir vulkāna, tā ir klāta ar mežiem lauru, un tas ir liels skaits alām. Tās kalni un pludmales ir skaisti.

Šeit var atrast visu Kametoku prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Kametoku Prāmji
  • Kametoku Prāmji
  • Kametoku Prāmji

Prāmji uz un no Kametoku

A''Line prāmji nodrošina modernas ērtības ar interjera dizainu, kas atspoguļo gan japāņu un skandināvu kultūru. Uz klāja jūs atradīsiet dušas telpas, restorāni un veikali.

Marix Line Ferries ir divi standarta un ikdienas prāmjus piedāvā iekārtas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu relaksējoša ceļojums tostarp ērtas kajītes.

Kametoku ostas

par Kametoku salu izcelsmes ir vulkāna, tas ir klāta ar mežiem lauru, un tas ir liels skaits alām. Tās kalni un pludmales ir skaisti.

Nokļūšana Kametoku ostu

Osta atrodas 891-7102 Kametoku 2184-36, Tokunoshima, Oshima Gun, Kagoshima Ken.

pēc automašīnu prāmju termināls ir apmēram 40 minūšu brauciena attālumā no Tokunoshima lidostas un apmēram 5 minūšu attālumā no Kamezu.

par Kametoku

Kametoku ir neliela ostas pilsēta uz salas Tokunoshima, viens no Satsunan salu klasificē ar Amami arhipelāgā starp Kyushu un Okinawa. Tokunoshima ir populārs tūrisma galamērķis. Pārgājieni ir drosmi, jo Habu čūskas, bet kalnu takas ir eksotiska un skaista, un sala ir klāta ar mežiem lauru. Tokunoshima pludmalēs ir apdullināšanas, un ir dīvaini krasta uz salas ziemeļiem, kur atklātā jūra avārija pret masveida plakanām akmens plāksnēm.

Kametoku Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

A Line Ferry

Kametsu 7784, Tokunoshimacho, Oshimagun, Kagoshima, 891-7101, Japan

Marix Line

891-7102 Kametoku 2184-36, Tokunoshima, Oshima gun, Kagoshima ken, Japan