Kalymnos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kalymnos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kalymnos ar AFerry. Jūs varat izmantot Kalymnos ņemt prāmjus ap Dodekanēsas salām, kā arī uz Grieķiju un Kiklādu salās. Vietējie pakalpojumi Dodekanēsā salās ir pieejami no Kalymnos līdz Astypalea, Kos, Nisyros, Rodas un Symi bet prāmji prom no Dodekanēsas salām bura Paros un Piraeus.

Kalymnos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Kalymnos darbina ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kalymnos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kalymnos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kalymnos prāmji ar Blue Star Ferries un Dodekanisos Seaways ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kalymnos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kalymnos Prāmji
  • Kalymnos Prāmji
  • Kalymnos Prāmji

Par Kalymnos

Kalymnos ir Grieķijas sala Dodecanese arhipelāgā, un ir pazīstama ar savu pasaules klases sūkļu-ūdenslīdēji, un tās reljefs, kas padara to par populāru karstā vietas klinšu kāpēju . Salas galvaspilsēta ir Pothia, kas ir daudz atrakcijas un ērtības, tostarp populāro arheoloģijas un tautas muzejs un kuģniecības muzejs, kas hroniku Kalymnos 'vēsturi sūklis niršanai.

Ir daudz ko redzēt un darīt Kalymnos; pieejamās aktivitātes ietver klinšu kāpšana, vēja sērfošanu, burāšanu, niršanu un kalnu riteņbraukšanas. Sala ir arī kopā un interesanta vēsture; tā pirmo reizi tika apdzīvota 11. gadsimtā Britu Kolumbijā, un pēdas Šo seno iedzīvotāju var atrast visā salā.

Prāmji uz un no Kalymnos

kuģa Blue Star Ferries , kā arī virkne kajītes un sēdvietu skaitā aviokompānija stila sēdekļi, jūs atradīsiet, a la carte restorāns , kafejnīca, bārs, veikali, interneta piekļuve, bankomāts un nakts klubs. Visi Blue Star Ferries tagad arī iezīme našķis ir ātrās ēdināšanas restorāni, kas ir Grieķijas ekvivalents McDonalds vai Burger King.

Dodekanisos Seaways nodrošina aviosabiedrības stils sēdvietu viņu fastcraft katamarānu kuģiem. Katram kuģim ir pārtikas kiosks pārdot uzkodas un dzērienus.

Kalymnos ostas

Kalymnos prāmju osta atrodas pilsētas centrā. Tā atrodas tuvu citiem Dodekanēsas salām un Turcijā padara Kalymnos Port ideāls vārtiem uz apkārtni. Prāmji no Kalymnos var rezervēt, izmantojot AFerry

Kalymnos ostu iekārtām

Kalymnos Ferry Port piedāvā pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieriem.

Kalymnos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Blue Star Ferries

Kalymnos Port, Aktoploiki Grammi, Kalymnos, 85200, Dodecanese Islands, Greece

Blue Star Ferries

Kalymnos Port, Aktoploiki Grammi, Kalymnos, 85200, Dodecanese Islands, Greece

Dodekanisos Seaways

Kalymnos Port, Aktoploiki Grammi, Kalymnos, 85200, Dodecanese Islands, Greece