Kalundborg Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Ar AFerry jūs varat pasūtīt Kalundborg prāmi uz Kolby Kas par Samso sala ar populāro Dānijas prāmju operators - Samsotrafikken. Zemāk jūs varat atrast sarakstu ar visiem jaunākajiem atiešanas laikiem līdzās klāstu mūsu labākās cenas.

  • Kalundborg Prāmji
  • Kalundborg Prāmji
  • Kalundborg Prāmji

Prāmji uz un no Kalundborg

Uz kuģa SamsoFaergen prāmju jūs varat atrast dažādas iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums vairāk patīkams. Uz apakšējā klāja, jūs varat atrast kafejnīca un rotaļu istaba maziem bērniem, bet uz augšējā klāja, jūs varat atrast izklaides atpūtas telpa, kur var baudīt šovu ar glāzi vīna vai kāds ņem jūsu iedomātā.

Kalundborg ostas

Kalundborg ir neliela rūpniecības pilsēta atrodas uz ziemeļu-rietumu piekrastē Zealand, ko ir viegli sasniegt ar galveno ceļu no tuvākajām pilsētām, un ir tikai 68 jūdzes no Kopenhāgena. Ar SamsoFærgen jūs varat pasūtīt prāmjus no Kalundborg lai Kolby Kas tuvējā salā Samso.

Kalundborg ostu iekārtām

Kalundborg ērtībās ir vienkārši, bet funkcionāli un piedāvā visu, jums ir nepieciešams.

Par Kalundborg

Kalundborg atrodas rietumu pusē Dānijas Zēlandes salā. Mazpilsētā ir iedzīvotāju aptuveni 17.000. Ja jūs meklējat viesnīcu vai vietas, kur paēst, jūs atradīsiet tos. Pilsēta ir vēsturiska, un tika izveidota visu ceļu atpakaļ 1170. Šodien, tas ir vērts apmeklēt augsto pilsētas (Hojbyen dāņu) - veco viduslaiku daļa no pilsētas. Lielākā daļa no tūrisma objektiem, var atrast šeit arī pils un pilsētas sienu paliekas, Kalundborg muzejs un Dievmātes baznīca (Vor Frue Kirke dāņu valodā).

Kalundborg Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SamsoFærgen

Vestre Havnevej, 4400 Kalundborg, Denmark