Kagoshima Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Kagoshima Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Kagoshima ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Kagoshima uz Naha, Naze un Jakušima.

Kagoshima Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Kagoshima ir vada Marix Line un Tane Yaku Jetfoil. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Kagoshima, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Kagoshima, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Kagoshima prāmji ar Marix Line un Tane Yaku Jetfoil ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Kagoshima būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Kagoshima Prāmji
  • Kagoshima Prāmji
  • Kagoshima Prāmji

Par Kagoshima

Kagoshima ir galvaspilsēta Kagoshima Prefecture salā Kyushu Japānā. Tas ir slavens ar savu aktīvo stratovolcano, Sakurajima . Tas ir pašreizējais iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 605,000 cilvēku. Pilsētā ir plašas iepirkšanās zonas un centri, daudzi restorāni un moderns akvārijs ir uzstādīts ar skatu uz vulkānu.

Kagoshima pilsētas oficiāli tika dibināta 1889.gadā 1. aprīlī, un atrodas uz dienvidiem rietumu galu salas Kyushu Japānā. Kagoshima ir galvaspilsēta Kagoshima Prefecture, un ir lielākā pilsēta šajā prefektūras ar kādu rezervi. Kagoshima pilsētas atrodas uz krastu ar skaistu lauru vietā un ir bieži sauc arī par "Neapoles Austrumu pasaule" ar karstu klimatu un simboliskā stratovolcano, Mt. Sakurajima. Kagoshima ir plaukstoša ostas ar prāmja braucienu uz Ibusuki, Kametoku, Motobu, Nahas, Naze, Nishinoomote, Osaka, Wadomari, Jakušima un Yoron.

Prāmji uz un no Kagoshima

A''Line prāmji nodrošina modernas ērtības ar interjera dizainu, kas atspoguļo gan japāņu un skandināvu kultūru. Uz klāja jūs atradīsiet dušas telpas, restorāni un veikali.

Marix Line prāmji ir divi standarta un ikdienas prāmjus piedāvā iekārtas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu relaksējoša ceļojums tostarp ērtas kajītes .

Kagoshima ostas

Kagoshima pašreizējais iedzīvotāju skaits ir vairāk nekā 605,000 cilvēku. Pilsētā ir plašas iepirkšanās zonas un centri, daudzi restorāni un moderns akvārijs ir uzstādīts ar skatu uz vulkānu.

Nokļūšana Kagoshima ostu

Osta atrodas 892- 0835 Jyonan cho 45-1, Kagoshima Shi, Kagoshima Ken.

prāmju terminālis ir aptuveni 15 minūtes ar autobusu no Kagoshima centrālās stacijas (Autobusa pietura East No.5- Lūdzu pārbaudiet atiešanas iepriekš), un apmēram 10 minūtes ar taksometru.

Lūdzu izmantojiet uzgaidāmajā telpā nr.1 ostā.

Kagoshima Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

A Line Ferry

Jonancho 45-1, Kagoshimashi, Kagoshima, 892-0835, Japan

Marix Line

892-0835 Jyonan cho 45-1, Kagoshima shi, Kagoshima ken, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Ibusuki - Minato 4-1274-15, Minato, Ibusuki, 891-0405, Japan