Juneau Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Juneau atrodas diedelēt no Aļaskas Dienvidaustrumu, 900 jūdzes uz ziemeļiem no Sietlas. Pašreizējais iedzīvotāju skaits Juneau ir 33277, un platība ir pazīstams tūrisma, kalnrūpniecības un zveju. Prāmji no Juneau sniegt pakalpojumus Skagway. Jūs varat rezervēt Juneau prāmis ar AFerry.

  • Juneau Prāmji
  • Juneau Prāmji
  • Juneau Prāmji

Par Juneau

Juneau ir Aļaskas valsts galvaspilsēta un viena no skaistākajām un visvairāk apmeklētajām pilsētām valstī. Waterfront bustles ar kruīza kuģiem, zvejas laivu un floatplanes, un Juneau ir vienīgā valsts kapitāla ASV, kas var sasniegt tikai ar lidmašīnu vai laivu. Tikai īsa brauciena attālumā no pilsētas centra atrodas Mendenhall Glacier, kas atrodas tajā Tongass National Forest. Apmeklētāji zonā var skatīties aisbergu krist no ledāja uz Mendenhall ezerā, vai arī doties pārgājienā pa dramatisko vietējo ainavu. Downtown Juneau nestles starp Mount Juneau, Mount Roberts un Gastineau Channel, un piedāvā dažādus jaunu struktūru, veco storefronts un senlaicīgas mājas palikuši pāri no pilsētas pirmstermiņa zelta ieguves dienas.

Juneau Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Alaska Marine Highway System

13485 Glacier Hwy, Juneau, AK 99801, United States