J R Kyushu Beetle Ferry

J R Kyushu Beetle Ferry
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Beetle prāmi uz Dienvidkoreju un Japānu. Beetle izmanto fastcraft zemūdens spārniem kuģi, lai samazinātu laiku, kas ceļo starp abām valstīm. AFerry vienmēr lētas cenas vabole Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt vabole prāmjus Busanā un Fukuoka. Skatīt zemāk jaunāko Beetle prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Beetle grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

J R Kyushu Beetle Ferry Maršruti

   Borta vabole prāmjiem

   Beetle prāmji nodrošina divas atpūtas zonas ar relaksējošu lidmašīnas sēdvietas divos stāvos, lai jūs varētu atpūsties un izbaudīt savu ceļojumu. Ir arī beznodokļu veikalu uz klāja, lai jūs varētu izmantot lētu cenu starptautiskajos ūdeņos.

   Bagāžas

   Pasažieriem ir atļauts ievest klāja diviem bagāža ar kopsvars no 20kg vai mazāk bez maksas. Bagāžas nedrīkst būt lielāks par 158cm (kopējais garums no augstuma, platuma un dziļuma). 3rd gabals bagāžas var ņemt borta par nelielu samaksu, kas tiks iekasēta aizejošajam ostā. Preces tiek uzskatītas par bagāžas iekļaut mugursomas, ar mugursomu, kopa golfa rīku (golfa klubi un pāris golfa kurpes) un saliekamā velosipēdu (ir salocīt un ievietot lietu).


   Vai jūs izmantojat Beetle Busanas Fukuoka prāmi maršrutā, vai Fukuokas Pusanas prāmju pakalpojumu jūs neizbēgami ir relaksējoša un patīkamu braucienu.

   Video

   J R Kyushu Beetle Ferry YouTube Video