Prāmis uz Džersiju

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Džērsija Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Jersey ar AFerry. Jūs varat izmantot Džērsija ņemt prāmjus ap Normandijas salām, kā arī uz Angliju un Franciju. Vietējie pakalpojumi Normandijas salas ir pieejami no Džersijas Gērnsijas un Sark bet prāmji prom no Normandijas salām bura Carteret, Granville, Poole, Portsmouth un St Malo.

Jersey Prāmju maršruti

Condor Prāmji buru no Poole līdz Jersey, parasti no aprīļa līdz oktobrim, un no Weymouth uz Jersey visa gada garumā, palielinot reisu vasarā mēneši. Manche Iles Express buru no Carteret līdz Jersey sezonāli. Granville uz Džersiju līdz 3 krustojumos nedēļā ar buru ilgumu 1 stundas 25 minūtes. Gērnsija uz Džersiju līdz 3 krustojumos nedēļā ar buru ilgumu 1 stundas 25 minūtes. Sark uz Džersijas retiem krustojumos ar buru ilgumu 1 stundas 10 minūtes.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
St Malo - St Helier
(Condor Ferries)
195 €
  • Rezervēts: Tr, 18.11.2020.
  • Ceļojiet: Pr, 28.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Prāmis uz Džersiju
  • Prāmis uz Džersiju
  • Prāmis uz Džersiju

Par Jersey

Jersey ir lielākā no Normandijas salām deviņas jūdzes līdz pieci. Jersey sala ir viena no Normandijas salām kopā ar Gērnsiju. Tāpat kā citām Normandijas salām, Jersey ir daudz tuvāk Normandiju Francijā, nekā tas ir Anglijā. Normandijas salas ir oficiāli Britu gan daudzos aspektos viņiem ir savs suverenitāti.

Jersey apvieno apdullināšanu dekorācijas un bagātīgu mantojumu ar plašu tūrisma objektiem. Tā rezultātā, sala ir populārs tūrisma galamērķis, un ir galvenokārt apmeklētāju nāk no Francijas un Lielbritānijas.

Džērsija prāmji ar Condor Ferries un Manche Iles Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Džersiju būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Uz kuģa ar Condor Ferries

Condor Ferries darbojas moderna, labi aprīkota flote, ieskaitot parastās un ātri amatniecības prāmjiem. Visi Condor Ferries kuģi ir dažādi bāri un ēdamistabas zonu. Uz to ātri amatniecības jūs atradīsiet izvēli pašapkalpošanās kafejnīca vietās un uzkodu bāros. Par to parastajiem prāmjiem jūs atradīsiet arī sēsties restorāns. Jūs atradīsiet arī veikali kuģa savus prāmjus un iespēja izvēlēties luksusa atpūtas vietas.

Jūs varat arī rezervēt ērtas kabīnes uz kuģa Commodore Clipper, kas kuģo starp Lielbritāniju un Franciju, un uz savstarpēji salu maršrutos . Ir divas, trīs vai četras gultas kajītes pieejamas reklāma jums pasūtīt un visi piedāvā Ensuite iekārtas.

Uz kuģa ar Manche Iles Express

Manche Iles Express ir 2 ātrgaitas katamarāni, tad Marin-Marie un Victor Hugo. Borta jūs atradīsiet vairākas iespējas, tai skaitā bārs un aviosabiedrība stila sēdvietas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi pakalpojumi ar Manche Iles Express ir par kājāmgājējiem tikai.

Džērsija Sentelīra ostas iekārtām

termināls ir atvērta no 0600 līdz 2230. Saimniecība ietilpst kafejnīca, bārs, dāvanu veikals, invalīdiem tualetes un bērnu mainās telpas. Ir publiskā autostāvvieta priekšā Elizabetes Harbour termināļa maksas 50p stundu. Maksimālais uzturēšanās ir 5 dienas, un maksu septiņas dienas nedēļā, arī svētku dienās. Prāmji no Sentelīra darbina ar Condor Ferries uz Cherbourg, Portsmouth, Gērnsijā, Džersijā, Poole, Senmalo un Weymouth.

Jersey Gorey ostas iekārtām

Gorey ir mazāks ports uz Jersey , kas atrodas 7 km attālumā no St Helier, uz austrumu krastu uz salas, un aizmirst ar lielisku Mont Orgueil pils. Apkārtnē ostas ir plašs veikalu, bāru, restorānu un transporta saites uz pārējo salu. Prāmji no Gorey darbina ar Manche Iles Express Carteret un Dielette Francijā.

Nokļūšana Jersey

Ar automašīnu

Condor Prāmji "doki atrodas Jersey prāmju ostas Sentelīra. Kad esat tuvojās Route De La Liberation apkārtceļš izvēlieties 2nd nobrauktuvi uz La Route Du Port Elizabeth. . Pēc tam vienkārši sekojiet norādēm uz prāmju ostas

Ar autobusu

Skaitlis 19 autobuss kursē pirmdiena - sestdiena tikai no Elizabeth Terminal un aizņem 10 minūtes, lai galvenā autoosta - atbrīvošanas Station. Biļetes var iegādāties uz autobusu.

Atbrīvošanas stacija atrodas tieši aiz Jersey tūrisma, Atbrīvošanas Place, Esplanādes Sentelīra.

Apmešanās Jersey

Ja vēlaties palikt nedaudz ilgāk vai ap Jersey, apmeklējiet mūsu naktsmītne lapu labāko cenu un vienu no lielākajiem atlases viesnīcas/B & Bs pieejams tiešsaistē!

Jersey prāmju osta Video

ar Condor Ferries

Džērsija Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Condor Ferries

The Elizabeth Terminal, St Helier, Channel Islands

Manche Iles Express

Gorey Pier, JE3 6AH, Jersey, Channel Islands

Manche Iles Express

Gorey Pier, JE3 6AH, Jersey, Channel Islands