Jeju Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Jeju ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Dienvidkorejā ir pieejami no Čedžu uz Yeosu.

Jeju Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Jeju kuras ekspluatē pēc Hanil Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Jeju, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Jeju prāmji ar Hanil Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Jeju būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Jeju Prāmji
  • Jeju Prāmji
  • Jeju Prāmji

Par Jeju

Dienvidkorejas sala Jeju sauc par "Hawaii Dienvidkorejas", jo tas ir vulkāniem un sulīgs zaļā reljefu. Par Čedžu sala atrodas pie dienvidu galu Korejas pussalā un tika izveidots, izmantojot piecus masveida vulkānu izvirdumiem vienu miljonu gadu atpakaļ. Šie izsitumi atstāja satriecošu ainavu un dabas veidojumi, kas izraisīja 10% no Jeju tiek uzskaitīti kā UNESCO dabas mantojuma sarakstā.

Jeju ir ļoti populārs galamērķis un uzskatāms par ļoti romantisku vietu. Tas ir ļoti populārs ar kruīzu un attacts medus-mooners no visas pasaules! Lai uzzinātu vairāk par Korejas kopumā, izlasiet mūsu Dienvidkorejas rokasgrāmatu.

Prāmji uz un no Jeju

Hanil Express Prāmji Hanil Express flote sastāv no plašas mūsdienu kuģiem, kas apvieno iezīmes tradicionālo prāmju un kruīza kuģu nozīmē, ka tās viņiem sniedz virkni iekārtu.

Uz kuģa ar Seaworld Express Jūs atradīsiet dažādas iespējas, lai saglabātu jums gan izklaidēs un atsvaidzināts savam braucienam uz priekšu. Mēģiniet borta spēļu istaba, vai dziedāšanas istabu izklaides, vai, ja jūs vēlaties, lai uzpildītu degvielu jums patiks kāda no borta bāriem un restorāniem. Par gala relaksācija par savu ceļojumu, mēģiniet masāžas telpu.

Tātad, rezervēt Jeju prāmi vienkārši un droši ar AFerry!

Jeju osta

Jeju Port Terminal atrodas uz ziemeļu krastā Jeju salā (arī uzrakstīti Čedžu) ārpus pilsētas Čedžu. Ostas ir vairākas ēkas pasažieru un kravas. Laivas pienāk un atiet katru dienu uz vairākām ostām Korejā un Japānā. Grafiki un likmes ostā tiek publicēta korejiešu tāpēc tā ir laba ideja, ja jūs rezervēt iepriekš ar AFerry.

Jeju ostu iekārtām

Kuģi no ostas Jeju Cary par 2401000 pasažieru gadā , kas sastāda aptuveni sešus procentus no kopējā cilvēku skaita nāk un iet ārā no Jeju katru gadu.

Jeju ostas ir liela un moderna un nodrošina visas iespējas, lai jūs varētu sagaidīt pie šāda ostā.

Darba Čedžu ostu

Jeju osta atrodas tikai dažu kilometru attālumā no pilsētas centra un Jeju starptautiskā lidosta. Osta ir labi savienota ar autoceļiem ar pārējo pilsētu, un, tāpat kā jebkurā lielā pilsētā, sabiedriskā transporta pakalpojumi ir pieejami.

Jeju Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hanil Express

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea

SeaWorld Express Ferries

918-31 Geonip-dong, Cheju, Jeju-do, South Korea