Jadrolinija

Jadrolinija
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Jadrolinija prāmi uz Itāliju un Horvātiju. Jadrolinija aizved jūs uz skaistākajām vietām, droši, ērti un ieplānot piedāvā neaizmirstamu pieredzi. AFerry vienmēr lētas cenas Jadrolinija Ferries un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Jadrolinija prāmjus Split, Hvar, Ancona, Dubrovnik, Bari un vēl daudz vairāk, jo īpaši pīķa vasaras sezonā. Skatīt zemāk jaunāko Jadrolinija prāmju cenas un burāšanas reizes. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Jadrolinija grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija visiem pasažieriem ne vēlāk kā 2 stundas pirms izbraukšanas.

Maršruti:
6
Īsākais šķērsojums:
Ancona - Split
9 h
Populārākais maršruts:

Jadrolinija Maršruti

  Jadrolinija prāmju grafiku no sezonas

  Daudzi Jadrolinija s maršrutiem it īpaši mazākām vietām Horvātijā ir sezonas un ir pieejami tikai vasaras mēnešos atkarībā popularitāti.

  Uz kuģa Jadrolinija prāmji

  Jadrolinija prāmji nodrošina ērtu izmitināšanu kajītēs vai luksusa numuri. Naktis mūzikas un dejas var būt bijusi uz kuģa Marko Polo un Dubrovnik papildus dažādas citas spēles un izklaides. Ir arī bagātīgs lielisku ēdienu sagatavoti uz kuģa ar Jadrolinija šefpavāra.

  Bagāžas

  Uz galda gan katamarāniem un prāmjiem jums ir atļauts veikt čemodānā/maisu ar jums. Ja ceļojat ar automašīnu prāmi, tad jūs varat veikt tik daudz bagāžu, kā jūs varat ievietot savā automašīnā.


  Vai jūs izmantojat Jadrolinija Split Ancona prāmju maršrutu, Dubrovnik Bari prāmju pakalpojumu, Ancona Hvar prāmis, vai jebkuru citu Jadrolinija prāmis, jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.

  Video

  Jadrolinija YouTube Video