Isola del Giglio prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Isola del Giglio Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Isola del Giglio ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Itālijā ir pieejami no Isola del Giglio Porto Santo Stefano.

Isola del Giglio Prāmju kompānijas

Prāmji uz un no Isola del Giglio darbojas Toremar. Kad jūs meklēt prāmi uz Isola del Giglio, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Isola del Giglio prāmji ar Toremar ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Isola del Giglio būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Isola del Giglio prāmji
  • Isola del Giglio prāmji
  • Isola del Giglio prāmji

Par Isola del Giglio

Isola del Giglio ir itāļu salu un komūnas, kas atrodas Tirēnu jūrā, tikai pie krasta Toskānas, un ir daļa no provinces Grosseto. Mūsdienu Sala tika izveidota, iespējams, pirms 4,5 līdz 5 miljoniem gadu, un ir apdzīvota kopš akmens laikmeta. Paralēli tās vēsturi, sala vienmēr ir jāatceras par savu minerālu rūdas: daudz kolonnu un ēkas Romā tika būvētas ar Gigliese granīta.

Prāmji uz un no Isola del Giglio

Toremar Prāmji tika izveidota 1976. borta jūs atradīsiet gaisa kondicionēšanas un eskalatoru, un lielākā daļa prāmju arī sniegt bāri un iepirkšanās pasāža. Vecākiem, kas ceļo ar maziem bērniem rotaļu laukumi ir noderīgs papildinājums borta iekārtām.

Isola del Giglio ostas

Isola del Giglio ir Itālijas sala Tirēnu jūrā, piekrastē Toskānā. Sala ir viena no septiņām, kas veido Toskānas arhipelāgs, kas atrodas robežās Arcipelago Toscano Nacionālajā parkā. Giglio nozīmē "Lilija", itāļu valodā. Prāmji no Isola del Giglio var rezervēt ar AFerry izmantojot rezervācijas formu pa kreisi.

Isola del Giglio ostu iekārtām

Isola del Giglio Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Isola del Giglio

Isola del Giglio ir ļoti mazs, padarot ostas viegli pieejama no visām salas daļām. Ostas ir arī labi ceļazīme.

Isola del Giglio Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Toremar

Via Umberto I, 58012 Isola del Giglio Province of Grosseto, Italy